Takibi Olmayıp Kredi Çekemeyenler !!! Dikkat !!!

/ 30 Eylül 2014 / 266 views / 178 Yorum
Takibi Olmayıp Kredi Çekemeyenler !!! Dikkat !!!

Takip olmayıp kredi çekemeyenler bizlerden kredi takibi konusunda yardım istemekteler… Ancak bizler kredi takibi ve aracılık yapmadığımızı her fırsatta ifade ediyoruz… Ancak takibi olmayan ve kredi notu düşük olduğu için ya da gecikmeleri olduğu için kredi kullanamayanlara kredi takibi yapan bazı kişi ve şirketlerin kredi onayı alabildiklerini biliyoruz… Bizler de bu yazımızda takibi olmayıp kredi kullanamayan ve zor durumda olan ziyaretçilerimizin kredi kullanabilmeleri için özel bir çalışma yapacağız.

Bizler kredi takibi yapmıyoruz ama bu sayfamız aracılığı ile kredi kullanmak isteyenler ve kredi onayı olabilecek kredi danışmanları arasında bir köprü oluşturmak istiyoruz… Sizler de kredi kullanamıyor ama acil olarak kredi kullanmak istiyorsanız, kredi takibiniz yoksa bu yazının altına kredi talebiniz hakkında kısa bir bilgi ile birlikte ad soyad bilgilerinizi, telefon numaranızı ve ikamet ilinizi yorum olarak bırakınız… Sayfamızda şifreli olarak görünecek olan bilgileriniz (tüm ziyaretçiler tarafından görülemeyecek) sitemize üye olan ve kredi danışmanlığı yapan firma ve kişiler tarafından görülebilecek ve onlar size ulaşarak sizin için bankalardan kredi onayı alacaklardır.

Ancak özellikle belirtmek isteriz ki sitemize bırakmış olduğunuz bilgileri bir çok kredi danışmanı ve takipçiler görebileceğinden bizim onlara referans olma şansımız olmayacaktır… Bizim tanıdığımız ya da tanımadığımız pek çok aracı ya da takipçi sizi arayabilecekler ve kredi kullanmanız için yardımcı olabileceklerdir.. Bu durumda sizin bu konuda dikkatli olmanızı önerir, yüksek komisyonları kabul etmemenizi ve mağdur olmamanız konusunda kendileri ile ilişkilerinizde dikkatli olmanızı öneririz.

Lütfen aşağıdaki yorum kısmına kredi talebiniz hakkında kısa bir bilgi ile birlikte ad soyad bilgilerinizi, telefon numaranızı ve ikamet ilinizi bırakınız !!!

 

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Takibi Olmayıp Kredi Çekemeyenler !!! Dikkat !!! (178 Yorum)

 1. Merhaba Sukla;

  Bankalarla hiçbir çalışmanız olmadıysa kredi notunuz oluşmamış ve bankalar da sizi tanımadıkları için kredi onayı vermiyorlar büyük ihtimalle.. Bu durumda sizin yapmanız gereken bankalardan düşük limitli bir kredili mevduat hesabı açtırmak ya da çok düşük limitli bir kredi kartı başvurusunda bulunmak.. Bu hesap ya da kredi kartının limiti 300 TL bile olabilir. Bunlardan birini aldığınız takdirde kredi kartınızla her ay bir miktar harcama yapın ve gününde ödemelerinizi gerçekleştirin. Kredi mevduat hesabı açtırabilirseniz de önce bu hesaptan para çekin ve bir hafta sonra da kapatın.

  Bu şekilde kredi notunuz hızla yükselmeye başlayacaktır. Ayrıca Kredi Puanı ya da Kredi Notu Nasıl Yükseltilir? başlıklı yazımızı okumanız da bilgilenmek açısından sizin için faydalı olacaktır.

 2. Merhaba Oğuz Bey;

  Kredi kullanmak için bir sorununuz var mı? Bankalarla bir problem yaşadınız mı daha önce? Ve kredi notunuzu biliyor musunuz? Bu soruları size daha avantajlı bir kredi kampanyası önerebilmek için soruyoruz…

 3. Iyi gunler ben kredi kart gecikminden dolayi kredi cekemiyorum ama takipim yok kkb bilmiyorum

 4. Mrb ben 5000 tl kredi kullanmak istiyorum. Aylık gelirim 1500tl. Borçlarımı kapatma açısından kredi talebinde bulunuyorum. Yardımcı olursanız sevirim.

 5. Yusuf daha önce kredi çektim avukatlık oldum ama borcumu kapattım herhangi bi takibim yok ama cekemiyorum kredi yardimci olurmusunuz rica etsem

 6. Merhaba Niyazi Bey;

  Öncelikle çok fazla gecikmeli ödeme yapıp kredi notunuzu düşürmemenizi öneririz. Borç Transfer Kredisi önerisi için bize kredi notunuzu yazabilir misiniz? Ancak şunu da belirtelim ki Borç Transfer Kredileri’nde elinize fazladan para geçmiyor. Sadece bankalara olan borçlarınızı kapatabiliyorsunuz…

 7. Merhaba Türkler;

  Mevcut kredi puanınız ile araç kredisi kullanabilirsiniz. Sitemizden size en uygun araç kredilerini belirleyerek istediğiniz bir kampanyaya başvurabilirsiniz. Sitemizdeki tüm araç kredisi kampanyalarına BURADAN ulaşabilirsiniz.

 8. Merhaba;

  Bize buradan mesaj yazarak ulaşabilirsiniz. Mesajlarınızı en kısa sürece cevaplamaya çalışacağız.

 9. Merhaba İsmet Bey;

  Kredi notunuzu bilmiyoruz ancak kredi sicilinize göre size uygun bir kredi kampanyası önerebilmemiz için bize kredi notunuzu yazabilirseniz seviniriz.

  Ancak herhangi bir bankanın herhangi bir kampanyasından uygun bir kredi kampanyasına başvurmak isterseniz BURADAN başvurunuzu yapabilirsiniz.

 10. Merhaba Hakan;

  Öncelikle Findeks Kredi Notu Nasıl Öğrenilir? başlıklı yazımızdan Findeks Kredi Notu’nuzu öğrenmenizi öneririz.

  Kredi notunuzu öğrendiğinizde bu notunuz 950 ‘nin üzerinde ise daha fazla zaman kaybetmeden N Kolay Kredi üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Gecikmenizin devam ettiği her ay kredi notunuz daha da düşecek, hatta adınıza takip başlaması halinde ise kredi almanız imkansızlaşacak maalesef.

 11. Merhaba Özgür Bey;

  Gelişmelerden dolayı kredi alamadığınızı belirtmişsiniz. Ancak burada kullandığınız gelişmelerden ibaresini tam olarak biz anlayamadık. Kredi notunuz mu düşük yoksa farklı bir neden mi var? Bize konuyu detayı ile yazarsanız size yardımcı olmaya çalışacağız.

 12. Merhaba Yusuf Bey;

  Durumunuzu değerlendirebilmemiz için bize kredi notunuzu yazabilir misiniz?

 13. Merhaba Kerem Kutun;

  600 olan kredi puanınızla şu anda maalesef yasal yollarla kredi kullanamazsınız. Size tavsiyemiz kredi notunuzu yükseltmek için birkaç ay çaba göstermeniz ve kredi notunuz 1000 ‘in üzerine çıktığında bazı bankalara kredi başvurusu yapmanız.

  Kredi Notunuzu nasıl yükseltebileceğiniz konusunda Kredi Puanı ya da Kredi Notu Nasıl Yükseltilir? başlıklı yazımızda ayrıntılı bilgiler bulabilirsiniz.

 14. Emekli maasim aylik 2490 tl ayrica turizm isinde calisiyorum ordanda 1300 tl maas aliyorum.kredi kartlarim var cekilmis kredelerim var.kredi kartlarini ve diger gunu azalmis kredilerimi odemek istiyorum kredi notum dusuk acil 15 bin tl ye ihtiyacim var tskler

 15. Hasan dereli kredilerimi tek bir cati altindan toplamak istiyorum numaram 5446675752 samsunda ikamet etmekteyim kredi puanim 1200-1300 arasisnda..a

 16. Krediye itiracim vr 35000 tl bu nodan ulasabilirsiniz 0530.428.07**.sargilar

 17. Merhaba Mutuf Özkan;

  Bizlere maaşınızı ve durumunuzu özetlemeye çalışmışsınız.. Size iki sorumuz olacak.. 1- Şu anki kredi notunuzu bize yazar mısınız? 2- Şu anda çalıştığınız turizm işinden aldığınız maaşınız resmi kanalla mı ödeniyor? Bu sorularımıza cevap verdiğinizde size isabetli önerilerde bulunmaya çalışacağız…

 18. 30000 tl ihtiyacim var malulen emekliyim isvicreden 1500 avro maaş aliyorum takibim yok ama puanim cok düşük ve hacizim var

 19. borçtan dolayı 5000 tl kredi ihtiyacım var kırmızı çizgide değilim ama kredi notum düşük diye verilmiyor yardımcı olurmusunuz acil.KOnya selçuklu

 20. Merhaba Hasan Bey;

  Bizlere kredilerinizi tek çatı altında toplamak istediğinizi belirtmektesiniz. Kredi Borç Transferi yapabilmeniz için geliriniz, toplam kullandığınız kredi tutarı ve borç bakiyenizin gelirinize oranı önemlidir. Ayrıca düzenli ödemeleriniz bu konuda size çok önemli avantajlar sağlayacaktır.

  Bütün bu şartlarınız uygunsa aşağıdaki linkten sitemizdeki tüm Borç Transfer Kredisi Kampanyalarını inceleyerek durumunuza uygun gördüğünüz kampanya için kredi başvurusu yapabilirsiniz.

  Tüm Borç Transfer Kredisi Kampanyaları

 21. Merhaba İsmet Bey;

  Durumunuzu değerlendirebilmemiz için bize gelir durumunuzu ve şu anki kredi notunuzu yazabilir misiniz?

 22. merhaba
  Benim kredi noum 814. evlilik sebepli kredi kartı aksamam sebebi ile ve başvurularımın olumsuz sonuçlanması sebebi ile kredi çekemiyorum. iş yeri sahibiyim ve aylık gelir ortalama 4500 TL – 5000 tl arasıdır. kampanyalarda sonuçsuzdur.
  şimdiden teşekkürler