TEB Bonus Card ile İGDAŞ ödemeleri ücretsiz ve faizsiz 3 taksit

TEB Bonus Card ile İGDAŞ ödemeleri ücretsiz ve faizsiz 3 taksit

TEB Bonus Card sayesinde doğalgaz faturaları taksitle ödenebilecek! İGDAŞ resmi internet sitesi ya da veznelerinden yapacağınız doğalgaz faturası ödemelerini herhangi bir ek ücret talep edilmeksizin üç taksite bölerek borcunuzu aylara bölebilir, peyderpey ödeyebilirsiniz.

İGDAŞ Kampanyası Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacak?

Türkiye Ekonomi Bankası’nın TEB Bonus Card kullanan müşterilerine özel doğalgaz ödemelerine ücretsiz 3 Taksit İGDAŞ kampanyası 16.10.2017 ile 31.05.2018 tarihleri arasında geçerli olacak.

İGDAŞ Ücretsiz ve Faizsiz 3 Taksit Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

İGDAŞ Ücretsiz ve Faizsiz 3 Taksit Kampanyasına dahil olmak isteyenlerin Türkiye Ekonomi Bankası’nın TEB Bonus kartına sahip olmaları gerekmektedir.
Doğalgaz taksitlendirme nasıl yapılır sorusuna gelince; Türkiye Ekonomi Bankası Bonus Card sahiplerinin “GAZ” yazıp 4616 numarasına kısa mesaj (SMS) göndermeleri gerekmektedir.
Bununla birlikte Bonus Card sahiplerinin Bonus Flaş uygulamasına girdikten sonra ilgili kampanyayı bulup “HEMEN KATIL” seçeneğine tıklayarak kampanyaya katılmaları da mümkün olacaktır.

İGDAŞ Kampanyası Katılımımı Nasıl İptal Edebilirim?

Türkiye Ekonomi Bankası’nın TEB Bonus Card sahipleri İGDAŞ kampanyasına katılmalarına rağmen bu kampanyadan çıkmak, kampanyayı iptal etmek istiyorlar ise “IPTAL GAZ” yazdıktan sonra boşluk bırakıp Bonus kredi kartlarında bulunan son 6 haneyi yazmalı ve akabinde 3340 numarasına kısa mesaj (SMS) göndermelidirler.

İGDAŞ Kampanyasına Hangi Kartlar Dahildir?

İGDAŞ ödemeleri ücretsiz ve faizsiz 3 taksit kampanyasına TEB Bonus Card dışında diğer bankaların Money Bonus, Bonus Genç, American Express, Miles & Smiles Business, Miles & Smiles Easy, Miles & Smiles Express Business, Flexi Card, Fibabanka Bonus, ING Bonus, ABank Bonus ile Deniz Bonus kartlarıyla da katılım gösterebilirsiniz.

İGDAŞ Kampanyası İle İlgili Diğer Önemli Bilgiler

İGDAŞ ödemeleri ücretsiz ve faizsiz 3 taksit kampanyasına katılmak için fatura ödemesi yapmadan önce kampanyaya müracaat etmeniz gerekmektedir.
Taksitlendirme işlemi, kısa mesaj (SMS) gönderildikten sonraki gün gerçekleşir.
Kampanyaya dahil olmak için kısa mesaj (SMS) gönderen Turkcell aboneleri özel iletişim vergisi ve katma değer vergisi dahil olmak üzere 0,65 Türk Lirası, Vodafone aboneleri 0,415 Türk Lirası ve Turk Telekom aboneleri ise 0,60 Türk Lirası ödeyecektir.
Kampanyaya kısa mesaj (SMS) yolu ile katılacak olan bireylerin, Bonus kartları ile eşleştirilmiş telefon numaraları üzerinden mesaj yollamaları gerekmektedir.
Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), doğalgaz faturası taksitlendirme 2017 kampanyasına ilişkin değişiklik ya da sonlandırma hakkını saklı tutmaktadır.
 

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir