TEB Mağaza içi Kredi Hakkında Merak Edilenler

TEB Mağaza içi Kredi Hakkında Merak Edilenler

Düşük faiz oranları ile ihtiyaç kredileri kullandıran ve 1927’den bu yana bankacılık sektöründeki çizgisini hiçbir zaman kaybetmeyen Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), müşteri memnuniyeti odaklı çalışmasıyla adından sürekli söz ettirmeyi başarıyor. Her ihtiyaca uygun kredi ürünleriyle bilinen TEB’in kampanyalarını öğrenmek için bankanın internet bankacılığını, çağrı merkezini veya banka şubeleri kullanabilirsiniz. Teb kredi başvurusu sms ile olabildiği gibi, internet üzerinden de rahatlıkla yapılabilmektedir.

Mağaza İçi Kredi kampanyasını yanı sıra PTT’den TEB Jet kredi, Bireysel Finansman Kredisi, İhtiyaç Kredisi, Arsa Kredisi, CEPTETEB İhtiyaç Kredisi, TEB Pratik İhtiyaç Kredisi gibi ürünler ile hizmet çeşitliliğinde öncü banka olan TEB, müşterilerine cazip avantajlar sunmaktadır.

Mağaza İçi Kredi Nedir?

Alışveriş esnasında bazı markalar taksit ya da indirim imkanı verirken, bazı markalarda maalesef bu tip imkanlara rastlayamıyoruz. Türkiye Ekonomi Bankası, müşterisinin bu durumunu düşünerek, bir Mağaza İçi Kredi kampanyası başlattı. Bu kredi kapsamında Daikin, Alarko Carrier, TETAŞ Elektronik, Mercan Elektronik, Tink, Whirlpool ve Yamaha ile anlaşan TEB, bu markaların ürünlerinden aldığınızda size çeşitli ayrıcalıklar sunuyor. Anlaşmalı yerlerden bu markaların ürünlerini satın aldığınızda taksitlendirme fırsatından yararlanabileceksiniz. Ayrıca isteğe bağlı olarak satın alınan ürünün taksitleri otuz altı aya kadar bölünebiliyor.

Kredi Müracaatı Bir Tık Yakınınızda

Mağaza İçi Kredi’ye müracaat çok kolay. www.teb.com.tr internet sitesine girerek ‘Krediler’ sekmesinden ‘İhtiyaç Kredileri’ bölümüne girdiğinizde anlaşmalı markaların logolarının üstüne gelerek seçim yapabilirsiniz. Mağaza İçi Kredi müracaatı için birtakım koşullar bulunmaktadır. Alınacak kredi minimum 1.000 TL, maksimum 15.000 TL olmalıdır. Kredi tahsis ve sigorta ücreti bulunmamaktadır. Ayrıca kredinin tutarı alınan ürün tutarı ile aynı olmalıdır. Teb kredi sorgulama işlemini bankanın resmi internet sayfasındaki ‘Başvurum Nerede?’ bölümünden yapabilirsiniz.

Anlaşmalı Yerler

TEB Mağaza İçi Kredi sayfasından Hotpoint ve Alarko Carrier bayilerinin hangi şehirlerde ve ilçelerde olduğunu görebilirsiniz. Hotpoint bayileri İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Bilecik, Çanakkale, Edirne, Diyarbakır, Osmaniye, Muğla, Uşak ve Tekirdağ’da bulunmaktadır.
Alarko Carrier bayileri İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Aydın, Bursa, Çanakkale, Diyarbakır, Denizli, Elazığ, Kahramanmaraş, Hatay, Muğla, Mersin, Nevşehir, Samsun, Sakarya, Zonguldak ve Van’da bulunmaktadır. İlçeler ve telefon numaralarını bankanın sitesinden bulabilirsiniz.

Kredi Hesaplama ve Taksitler

Kredinizi kullanmadan önce TEB’in resmi internet sitesinde yer alan ‘Hesaplama Araçları’ bölümünden ‘Kredi Hesaplama’ seçeneğiyle TEB ihtiyaç kredisi hesaplama işlemini yapabilirsiniz. Mağaza İçi Kredi müracaatının yapıldığı ekranın alt tarafındaysa kredi taksit hesaplamasını yapabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

1 Comment

  1. T.E.B mağaza içi kredi bünyesinde çalışan mağaza sayısı zannedersem çok az.İnternet araştırmasında bir kaç yerde anlaşmalı mağaza olduğunu gördüm.Mesela mersin ilinde yada silifkede yok herhalde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir