Teb Mağaza İçi Kredi

1927 yılından beri bankacılık alanında müşterilerine uygun faiz oranlarıyla hızlı krediler veren köklü bir marka olan Teb, müşteri memnuniyeti odaklı çalışması ile adından oldukça söz ettiriyor. Her kesime uygun ihtiyaç kredileriyle bilinen Teb’ den size uygun kredileri öğrenmek için bankanın çağrı merkezinden, internet bankacığından veya şubelerinden bilgi alabilirsiniz. Teb kredi başvurusu sms ile yapılabileceği gibi, internet üzerinden de oldukça rahat bir şekilde yapılabilir.

teb-kredi-borcu

Mağaza İçi Kredi dışında Arsa Kredisi, Bireysel Finansman Kredisi, CEPTETEB İhtiyaç Kredisi, İhtiyaç Kredisi, TEB Pratik İhtiyaç Kredisi, PTT’den TEB Jet kredi gibi seçenekleri ile hizmet çeşitliliğinde öncü bir isim olan TEB, müşterilere cazip teklifler sunmaktadır.

Mağaza İçi Kredi Nedir?

Alışverişte bazı markalarda taksit veya indirim imkanı varken, bazı markalarda bu imkanlara maalesef rastlayamıyoruz. Teb, müşterinin bu durumunu düşünerek, herkese uygun olan bir Mağaza İçi Kredi çıkarttı. Mağaza İçi Kredi kapsamında Alarko Carrier, Daikin, Mercan Elektronik, Tink, TETAŞ Elektronik, Yamaha ve Whirlpool ile anlaşmalı olan Teb, size bu markaların ürünlerini aldığınızda ayrıcalıklar sunuyor. Anlaşmalı bayilerde bu markaların ürünleri alındığında taksitler halinde alınan ürünü ödeyebilirsiniz. Ayrıca müşterinin isteği doğrultusunda alınan ürünün taksitleri 36 aya kadar olan vadelerle ödenebiliyor.

teb-ihtiyac-kredisi

Kredi Başvurusu Bir Tık Uzağınızda

Mağaza İçi Kredi’ye başvurmak oldukça kolay bir şekilde hazırlanmıştır. www.teb.com.tr sitesine girerek ‘Krediler’ bölümünden ‘İhtiyaç Kredileri’ kısmına tıkladığınızda anlaşmalı markaların logosunun üstüne tıklayarak seçiminizi yapabilirsiniz. Mağaza İçi Kredi başvurusu için birtakım kampanya koşulları da bulunmaktadır. Alınacak kredi için limit en az 1.000 TL, en çok 15.000 TL olmalıdır. Sigorta ve kredi tahsis ücreti de bulunmamaktadır. Ayrıca alacağınız kredinin tutarı ise ürün tutarı kadar olmalıdır. Başvurduğunuz kredinin onay durumu öğrenmek için yapacağınız teb kredi sorgulama işlemini ise bankanın internet sayfasında bulunan ‘Başvurum Nerede?’ kısmından sorgulatabilirsiniz. T.C kimlik numaranız ve cep telefonunuzu yazdıktan sonra ürün seçiminizi yaparak başvurunuz hakkında çok kısa bir süre içinde bilgi sahibi olabilirsiniz.

teb-ihtiyac-kredisi

Anlaşmalı Bayiler

Teb Mağaza İçi Kredi sayfasından Alarko Carrier ve Hotpoint bayilerinin hangi illerde ve ilçelerde olduğunu görebilirsiniz. Alarko Carrier bayileri Adana, Ankara, Aydın, Bursa, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Mersin, Muğla, Nevşehir, Sakarya, Samsun, Van ve Zonguldak’ta bulunmaktadır.

Hotpoint bayileri Adana, Ankara, Antalya, Bilecik, Çanakkale, Diyarbakır, Edirne, İstanbul, İzmir, Muğla, Osmaniye, Uşak ve Tekirdağ’da bulunmaktadır. İlçeler ve telefon numaraları için ise Teb’in sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kredi Hesaplama ve Taksitler

Kredinizi çekmeden önce Teb’in internet sitesinde bulunan ‘Hesaplama Araçları’ kısmından ‘Kredi Hesaplama’ seçeneği ile teb ihtiyaç kredisi hesaplama uygulamasını yapabilirsiniz. Mağaza İçi Kredi başvurusunun yapıldığı ekranın alt kısmından ise kredi taksit hesaplamanızı yapabilirsiniz.

 

Gelen Aramalar: Magaza ıcı kredı,Teb kredi 10 000 tl 48 ay,teb kredi kartı sorgulama,Teb magaza ıcı kredı nasıl alırımEtiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 16 Ağustos 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın