Teb Mtv Ödemelerinde 6 Taksit Fırsatı

Bankaların dönem dönem yaptığı kampanyalar; müşterileri için birer fırsat niteliği taşıyorlar. TEB in yaptığı yaz kampanyaları içerisinde kendi müşterilerine daha iyi ve bütçelerini zorlamadan hayatını devam ettirebilecek olan fırsat kampanyası motorlu taşıtlar vergisi için ideal ; TEB bankacılık işlemleri için düzenlenen yaz kampanyaları da ilgi çekici ve kaçırılmaz fırsatlar sunuyor bunun yanı sıra TEB banka kartları ile yapacağınız alışverişlerinizdeki fırsatlar TEB kredi lartlarından yapacağınız alışverişler le kazanacağınız fırsatlar ve düzenlenen kampanyalar 2017 yaz dönemi için çok avantajlı müşterisinin ihtiyaçlarını gözeten ve o doğrultuda çalışma planları ile kampanyalar hazırlayan banka yeni dönemin trendi haline gelmiş durumda.

-teb-12-aylik-konut-kredisi-faizini---099a-dusurdu-71751-982016111900.jpg

TEB bonus MTV kampanyası iki dönemde ödenen motorlu taşıtlar vergisini taksitlendirmek için yaz dönemi vergisini ödemeden TEB internet sitesinden açıklanan kampanyalarda kısa mesaj servisinden başvurmanız yeterli sadece bir aracınız için değil 100.000 (yüz bin ) liraya kadar limitle araçlarınızın ve yakınlarınızın araçlarının motorlu taşıtlar vergisini altı eşit taksitte ödeme hakkına sahip olabiliyorsunuz. Kişisel masraflarınızın çok olduğu yaz aylarında motorlu taşıtlar verginizin bütçenizi zorlamadan taksitlendirilmesi kaçırılmayacak bir fırsat, hem Bonus kartınızdan taksitlendirildiği için ödeme atlama ya da ödeme gününü kaçırma gibi riskler taşımıyor.

teb-kredileri.jpg

MTV 6 Taksit 2017 yaz kampanyası katılabilmek için banka müşterisi olmanız ve TEB bonus karta sahip olmanız gereklilik arz ediyor. Kampanyadan haberdar olanlar için TEB bonus karta sahip olmak hiçte zor değil banka internet şubesinden başvurunuzu yapıp Bonus kart a üye olabilirsiniz kampanya tarihi bir ay geçerli bu süre içinde kart sahibi olarak kampanya ya katılacağınızı kısa mesaj yolu ile yahut banka müşteri temsilcinize telefonla iletmeniz yeterli.

teb-kredi-hesaplama.jpg

TEB bonus kart a sahip olmanız için TEB mobil uygulamasını cep telefonunuza yüklemek ve cepteteb kullanarak ta ulaşmanız mümkün hem masrafsız hem de kolay işlem yapabileceğiniz menüler sunan cepteteb masrafsız bankacılık sunuyor.

Motorlu taşıtlar vergisi kredi kartı ile taksitlendirme ; cepteteb kullanıcısı iseniz cepteteb menüsünden başvurunuzu yapabileceğiniz gibi belirttiğimiz üzere kısa mesaj yolu ilede kampanya ya katılımınız mümkün cepteteb ayrıcalığı olarak ücretsiz başvuru yapabilmeniz mümkünken kısa mesaj yolu ile yapılan başvurularda servis sağlayıcının işletim ücreti olan 0,65 kuruş gsm operatör tarafından ücretlendirilmekte ,bu kampanyanın sağladığı avantajlar hem bir defada vergilendirmeyi yapmadan ötelemek hem de faizsiz ödemek ; faizsiz TEB bonus kartınıza taksitlendirme yaptırabilme fırsatı sunması .

 
Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 17 Ağustos 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın