TEB’de Konut Kredisi Faizleri Düştü

TEB, yeni bir Konut Kredisi Kampanyası hazırlayarak yeni bir ev sahibi olmak isteyenler ya da konuta yatırım yapmak isteyenler için Konut Kredisi Faizlerini düşürdüğünü duyurdu. TEB tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre kampanya kapsamında 120 aya kadar tüm vadelerde Konut Kredisi Faiz Oranını % 1,10 ‘a düşürerek en uygun Konut Kredisi kullandıran bankalar arasındaki yerini aldı.

.

TEB, Konut Kredisi kullanacak müşterilerine sadece düşük faizle Konut Kredi kullandırmıyor aynı zamanda da bütçesine ve gelir durumuna göre şekillendireceği çok özel ödeme planları hazırlıyor. TEB müşterilerinin kredi taksitlerini ödemekte zorlanmayacakları ve gelirlerine göre en uygun olacak şekilde hazırlanan ödeme planları Konut Kredisi kullanmayı da kolaylaştırıyor.

.

Aynı kampanya kapsamında TEB Kredi Başvurularının değerlendirilip kredi onayının verilmesi konusunda da yenilikler gerçekleştirdi. Artık TEB’e Konut Kredisi Başvurusu‘nda bulunan maaşlı çalışanlar kredi başvurularının ardından evraklarını tamamlamaları halinde 3 saat içerisinde kredi başvuru sonucunu alabiliyorlar.

.

TEB Konut Kredisi Kampanyaları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için size en yakın TEB şubesini ziyaret edebilir ya da site editörlerimize tüm sorularınızı gönderebilirsiniz.
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 16 Kasım 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın