TEB’den Öğretmenlere Özel Kredi Fırsatları

/ 21 Kasım 2018 / 315 views / yorumsuz
TEB’den Öğretmenlere Özel Kredi Fırsatları

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeni ile maddi ihtiyaçlarını karşılamak isteyen öğretmenler Öğretmenler Günü’nde öğretmenlere özel olarak düzenlenecek kredi kampanyalarını merakla bekliyor. Her yıl öğretmenlere olan saygı, vefa ve minnetini göstermek isteyen bankalar da öğretmenlerimizi bu özel günlerinde unutmayarak onlara özel kredi kampanyaları düzenlemeye devam ediyorlar. Bu yıl ilk müjdeli haber TEB’den öğretmenlere özel kredi fırsatları ile geldi. TEB bu yıl da öğretmenlere özel kampanyalar hazırladığını duyurdu.

TEB’den Öğretmenlere Özel Kredi Fırsatları

Türk Ekonomi Bankası (TEB), geleceğin mimarı öğretmenlere, 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel düşük faizli ve indirimli kredi fırsatları sunuyor. Pek çok meslek grubunun ihtiyaçları doğrultusunda ürün ve hizmetler geliştiren Türk Ekonomi Bankası (TEB), 24 Kasım Öğretmenler Günü ’nde öğretmenlerimizi de unutmadığını çok özel bir kredi kampanyası ile gösterdi. Öğretmenlerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda hazırlanan öğretmenlere özel ihtiyaç kredisi kampanyasından tüm öğretmen ve eğitimciler 16 Kasım – 30 Kasım tarihleri arasında yararlanabilecekler. Öğretmenler bu tarihler arasında TEB’den kredi tahsis ücreti ödemeden, aylık % 2,33 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanabilecekler. Bu oran şu anda bankalarda bulunabilecek en düşük faiz oranlarından biri..

Her Derde Deva TEB Kredisi!

Kredi Kullanan Öğretmenlerin Sinema Bileti Bir Yıl Boyunca İndirimli

TEB’in öğretmenlere yönelik olanakları kredi ile de sınırlı kalmıyor. Kampanya kapsamında ihtiyaç kredisi kullanacak bütün öğretmenlerimiz 1 yıl boyunca tüm sinema biletlerini yarı fiyatına alacaklar. İhtiyaç kredisi ile birlikte verilecek en az bir adet Otomatik Fatura Ödeme Talimatında TEB, bir yıl boyunca www.tebvesinemakeyfi.com üzerinden alınan tüm Cinemaximum biletlerinde % 50 indirim sağlayacak.

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.