Trabzonspor'dan 2 Transfer Birden

/ 30 Temmuz 2018 / 88 views / yorumsuz
Trabzonspor'dan 2 Transfer Birden

Trabzonspor yeni Başkanı Ahmet Ağaoğlu ile yeni sezon hazırlıklarını son hızla devam ettiriyor. Yeni sezon için güzel bir takım kurmak isteyen başkan Ağaoğlu, ilk olarak takımın başına Ünal Karaman’ı getirmişti. İyi futbol oynayan, oyunu ile galip gelen ve izleyiciye zevk veren bir takım kurmak için çalışmalarını sürdüren Trabzonspor son olarak takıma 2 yeni stoper kazandırmak için girişimlerine başladı. Yeni transfer görüşmelerini Kamu Aydınlatma Platformu (KAP)’a bildiren Tranbzonspor transfer çalışmalarını sürdürüyor. Trabzonspor’un Seyedmajid Hosseini’nin transferi için kulübü Esteghlal ile görüşmelere başladığı da gelen bilgiler arasında.

Trabzonspor’dan 2 Transfer Birden

Trabzonspor’un yeni transferleri ile ilgili KAP’a yaptığı açıklama şöyle;
Profesyonel futbolcu Seyedmajid Hosseini’nin kulübümüze transferi konusunda, oyuncu ile kulübü arasındaki sözleşmenin buy-out maddesinin kulübümüz tarafından kullanılacağını belirtmiştik. Fakat yaşanan süreçte, Esteghlal kulübünün, kulübümüze karşı olan yapıcı ve iyi niyetli yaklaşımı sonucu bu transferin, iki kulüp arasında uzlaşılarak yapılması hususunda görüşmelere başlanmıştır.
Kamuoyunun bilgisine duyurulur.
Saygılarımızla.

Trabzonspor, Zargo Toure transferi için FC Lorient ile görüşmelere başlandığını borsaya bildirdi.
Zargo Toure için KAP’a yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;
“FC Lorient kulübünün profesyonel futbolcu Zargo Toure’nin, kulübümüze transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır.
Kamuoyunun bilgisine duyurulur.
Saygılarımızla.”

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.