Tüm Borçları Tek Bankada Toplama Kredisi

Tüm Borçları Tek Bankada Toplama Kredisi

Tüm Borçlarınızı ödeyip ayrı ayrı takip etme derdinden kurtulmak istemez misiniz? Birden çok bankaya borcu olan, kredi kartı borçlarının asgari ödemelerini ödeyerek o ayın ödemelerini denk getirmeye çalışan pek çok ziyaretçimiz var. Borçları ödemek zor ama ayrı ayrı bankalarda borçları takip etmek de bir o kadar yıpratıyor insanı.
İşte Odeabank Borç Transfer Kredisi Kampanyası ile bu soruna bir çözüm getiriyor. Hangi bankaya borcunuz olursa olsun tüm kredi ve kredi kartı borçlarınızı Odeabank‘a transfer edebiliyorsunuz. Odeabank‘ın aylık % 1,45 faiz oranı ile Borç Transferi olanağı sağladığı kampanya ile borçlarınızı 36 aya kadar taksitlendirebiliyorsunuz. Odeabank Borç Transfer Kredisi taksitlerinizi ödeme gücünüze göre belirleyerek aylık ödeme yükünüzü de uzun vadelerle azaltabiliyorsunuz.
Odeabank’ta 35.000 TL Kredi İmkanı
Odeabank bu kampanya kapsamında ister 2 bankaya ister 3 bankaya ister 4 bankaya olan borçlarınızı ve istediğiniz adetteki kredi kartı borçlarınızı anında ödeyerek kapatıyor. Örnek bir tutar olarak 15000 TL olan birikmiş borçlarınızı Odebank Borç Transfer Kredisi ile ödediğinizde ayda 564 TL Kredi Taksiti ödeyerek borç yükünüzü de hafifletmiş oluyorsunuz. 36 ayda 564 TL Kredi Taksiti ödemek zaten o zamana kadar gecikecek kredi kartı borç faizlerinizi ödemekten ya da kredi taksitlerinize gecikme ödemekten çok daha mantıklı biz çözüm.
Odebank Borç Transfer Kredisi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için size en yakın Odeabank şubesini ziyaret edebilir ya da site editörlerimizden kampanya hakkında bilgi alabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

13 Comments

 1. ben ciftciyim20000 tl baska bankalara kiredi borcum var kiredi notum dusuk tek cati altinda toplamak isdiyorum yardimci olun lutfen

  1. Merhaba Adem Bey;
   Kredi Kartı Borçlarınızı çok geciktirmemiş ve takibe düşmemişseniz BURADAN uygun bir kampanya seçerek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

  1. Merhaba Gökhan Bey;
   Sitemizdeki Borç Transfer Kredisi kampanyalarını inceleyerek durumunuz için uygun göreceğiniz kredi kampanyalarına kredi başvurusu yapabilirsiniz. Sitemizdeki tüm Borç Transfer Kredisi Kampanyalarını BURADAN inceleyebilirsiniz.

 2. kart borcumu tüm banka borçlarımı tek bankada olsun maaşımdan otamotik kesilsin 053577373** erturul

 3. KIREDİ İTİYACIM VAR BANKALADAN KIREDİ VERMİYOR 20,00 TL BANA ACİLYARDIM ZOR DURUMDAYIM TAKİP DEYİM İCRA GELCEK

 4. KIREDİ İTİYACIM VAR BANKALADAN KIREDİ VERMİYOR 20,00 TL BANA ACİLYARDIM ZOR DURUMDAYIM TAKİP DEYİM İCRA GELCEK BANA AÇİL PARA LAZIM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir