Tüm Borçlarınızı QNB Finansbank ile Transfer Edin

/ 25 Eylül 2017 / 288 views / 3 Yorum
Tüm Borçlarınızı QNB Finansbank ile Transfer Edin

Bankalara olan borçlarınızdan hemen kurtulmak ve cebinizi rahatlatmak istemez misiniz? QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi ile diğer bankalara olan ihtiyaç kredisi borçlarınızı, kredi kartı borçlarınızı ve taşıt kredisi borçlarınızı transfer edebiliyorsunuz. Farklı bankalardan olan kredi kartlarınıza ait tüm borçlarınızı kolayca transfer etmeniz mümkün.. Ayrıca tüm kredi borçlarınız için ise transfer fırsatınız QNB Finansbank’ta.

QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi Kampanyası ile içerisinde bulunduğunuz maddi sıkıntılardan, parasal darboğazlardan kolayca kurtulabilirsiniz. Farklı bankalara ait olan kredi kartı borçlarınızı ödemekte zorlanıyorsanız, artık kredi kartı borçlarınızın asgari ödeme tutarlarını ödeyerek her ay gecikme faizi ödemekten bir an önce kurtulmanızın vakti gelmiş demektir. Her ay faiz ve gecikme ödemek yerine tüm borçlarınızı bir kez transfer edin, tüm ödemelerinizi düzene sokun.

Her ay farklı bankalara farklı tutarlarda ödeme yapmak zorunda mısınız? Pek çoğumuz birden fazla kredi kartı kullanıyor, kredi kartlarınız ve kredileriniz için pek çok bankaya ödeme yapmak size de zor gelmiyor mu? Peki o halde tüm kredi ve kredi kartı borçlarınızı tek bir bankada toplayarak her ay ödemelerinizi takip etmek zorunda kalmayın.. Tüm borçlarınızı tek bankada toplamak size de çok iyi gelecek.

QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi ile Konut Kredisi Borçlarınızı, Ek Hesap Borçlarınızı ve QNB Finansbank’a olan Kredi ve Kredi Kartı Borçlarınızı transfer edemiyorsunuz. Bunun haricinde diğer tüm bankalara olan Kredi Kartı Borçlarınızı, İhtiyaç Kredisi Borçlarınızı ve Taşıt Kredisi Borçlarınızı transfer edebilirsiniz. Transfer edeceğiniz borçlarınızı ödemenizin ardından borç toplamınızı 48 aya kadar vadelendiriyor, uzun vadede bütçenizi zorlamadan ödemelerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Borç Transfer Kredileri’nin avantajları oldukça fazla. Şöyle ki her ay kredi kartı borçlarının tamamını ödeyemeyen, sık sık asgari ödeme tutarlarını ödeyerek borçlarını erteleyenler bu borçları için oldukça yüksek oranlarda gecikme faizi öderler. Bu oran şu anda pek çok banka için aylık % 2,34 civarlarında… Bu ise oldukça yüksek bir oran.. Bunun yerine kredi kartı borçlarınızı Borç Transfer Kredisi ile transfer ettiğinizde ise aylık % 1,29 faiz oranı ile kredi kullanıp tüm borçlarınızı da 48 aya kadar taksitlendirebiliyorsunuz. Böylece hem her ay yüzlerce lira tutarında fazladan faiz ödemekten kurtuluyor hem de bütçenize uygun daha düşük taksitlerle borçlarınızı kolayca ödeyebiliyorsunuz. Aynı hesaplama ve aynı mantık kredi taksitlerini ödemekte zorlananlar için de geçerli.. Ödemediğiniz her kredi taksiti ya da geciktirdiğiniz her kredi taksiti yüksek faizler ödemek zorunda kalmanız demek. Öyle ise borç transferi her ay yüksek faizler ödemekten çok daha avantajlı.

Borç Transfer Kredisi’nin bir diğer avantajı da kredi notunuza olan olumlu katkısı… Kredi kartı borçlarınızı her ay zamanında ödemediğinizde ya da asgari ödeme tutarını ödediğinizde kredi notunuz da her ay düşecektir.. Herkesçe malum olduğu gibi kredi notu hayatımızın her döneminde bize hep lazım olacaktır. Bu nedenle de kredi notumuzu kolayca harcayıp düşmesine ve sicilimizin bozulmasına elimizden geldiğince müsaade etmemeliyiz. Zamanında ödemediğimiz her kredi taksiti ya da her kredi kartı borcu kredi notumuzu aşağı çekecektir. Bunun en kolay çözümü de yine Borç Transfer Kredisi ile bu borçlardan bir an önce kurtulmak.

Tüm Banka Borçlarını Tek Bankada Toplama imkanı veren QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için size en yakın QNB Finansbank şubesini ziyaret edebilir ya da site editörlerimize Tüm Borç Transfer Kredileri hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Salim Aydın Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olup, özel bir şirkette finans danışmanlığı yapmaktadır. Aynı zamanda çeşitli ekonomi yayınlarına yazarlık hizmeti de veren yazarımız uluslararası pek çok yayında da adından söz ettirmiş başarılı bir ekonomisttir.

Tüm Borçlarınızı QNB Finansbank ile Transfer Edin (3 Yorum)

  1. Ben bütün borclarimi tek bir bankaya toplamak istiyorum bana yardımcı olur musunuz no 0507 42293** ikinci no 0533 138 85 **

  2. İşbankası kredi kartı borcu var 3000 TL başka bankaya transfer etmek istiyorum nasıl oluyor bilgi istiyorum

  3. Merhaba Murat Bey;

    Bize aylık gelirinizi ve kredi notunuzu yazabilir misiniz?