Tüm Borçlarınızı Tek Bir Çatı Altında Rahatça Ödeyin

/ 24 Aralık 2014 / 368 views / 8 Yorum
Tüm Borçlarınızı Tek Bir Çatı Altında Rahatça Ödeyin

Bankalar Kredi Borç Transferi, Kredi Kartı Borç Transferi, Tüm Borçları Tek Bir Bankada Toplama Kredisi, Tüm Borçları Tek Bankada Toplama Kredisi ya da Tüm Kredi Borçlarını Birleştirme Kredisi gibi isimlerle Borç Transfer Kredisi kullandırmaya devam ediyorlar… Son olarak Finansbank duyurmuş olduğu Borç Transfer Kredisi Kampanyası ile 2014’e tüm borçlardak kurtularak veda etme ya da 2015’i borçsuz karşılama fırsatı sunuyor.

Finansbank tarafından duyurulan Borç Transfer Kredisi Kampanyası kapsamında diğer bankalarda bulunan tüm Kredi Kartı Borçları, tüm İhtiyaç Kredisi Borçları ve Taşıt Kredisi Borçları transfer edilebiliyor… Finansbank’ın aylık % 1,24 ‘ten başlayan faiz oranları ile tüm kredi ve kredi kartı borçlarınızı tek bankada toplama rahatlığı sunduğu Borç Transfer Kredisi kampanyası ile Finansbank’a olan kredi ya da Kredi Kartı Borçları, Konut Kredisi Borçları, Kredili Mevduat Hesabı Borçları transfer edilemiyor.

Kredi ya da Kredi Kartı Borçlarınız için Finansbank Borç Transfer Kredisi başvurusunda bulunduğunuzda diğer bankalara bulunan kredi kartı ya da kredi borcunuz kadar kredi kullanabiliyorsunuz… Kredi başvurunuzun olumlu cevaplanması halinde Finansbank EFT ile diğer bankalara bulunan Kredi Kartı Borçları, İhtiyaç Kredisi Borçları ya da Taşıt Kredisi Borçlarını sizin adınıza ödüyor.. Ve sizler de toplam kredi tutarınızı Finansbank’a 36 aya varan vadelerle ödüyorsunuz.

Finansbank’ın tüm Kredi ya da Kredi Kartı Borçlarını Tek Çatı Altında Toplama Fırsatı sunduğu Borç Transfer Kredisi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgilere Finansbank şubelerinden ulaşabilir ya da kampanya hakkında merak ettiğiniz herşeyi konu altına yorum yazarak site editörlerimize sorabilirsiniz.

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Tüm Borçlarınızı Tek Bir Çatı Altında Rahatça Ödeyin (8 Yorum)

  1. Tüm banka kredi kartları borclarimi o demek istiyorum hopital verebilirim

  2. Tüm banka kredi kartları borclarimi o demek istiyorum hipotek verebilirim

  3. Farklı bankalara yaklaşık 50.000 TL borcum var doğal olarakta ödemekte sıkıntı yaşıyorum gecikmelerimde oldu sizin bankanızda tek çatı altında toplayabilirmiyim

  4. Merhaba Hülya Hanım;

    Tüm borçlarınızı tek bir bankada toplamak istiyorsanız ilgili kredi kampanyasına ya da sitemizde duyurduğumuz diğer borç transfer kredisi kampanyalarına başvurarak kredi kullanabilirsiniz. Borç Transfer Kredisi kullanmanız halinde diğer bankalardaki tüm kredi ve kredi kartı borçlarınız ödenecek ve taksitlendirilerek tek bir bankaya ödeme yapmanız sağlanacaktır. Sitemizdeki tüm borç transfer kredisi kampanyalarını aşağıdaki linkten görebilirsiniz.

    Borç Transfer Kredileri

  5. Farklı yerlere ödemek zorluyor tek bir yere ödemek daha kolay ve mantıklı zaman kaybınıda önler