Tuncay Şanlı Hamile Sevgilisini Aldattı Mı?

/ 1 Haziran 2018 / 378 views / yorumsuz
Tuncay Şanlı Hamile Sevgilisini Aldattı Mı?
Tuncay Şanlı ve spor spikeri olmasının yanı sıra butik de iştleten Melis Sayım, bir süredir ilişki yaşıyorlardı. Fakat dün basında yer alan haberler, ilişkide 3. kişi mi var iddialarını gündeme getirdi.
Tuncay Şanlı dün haber spikeri olan Seyhan Şaşko ile elele görüntülenmiş ve 9 aylık hamile sevgilisi Melis Sayım’ı, Seyhan Şaşko ile aldattığı iddiaları gündeme gelmişti. Tuncay Şanlı ise bugün, basında çıkan iddialara avukat aracılığıyla cevap verdi.
Tuncay Şanlı avukatı yoluyla yaptığı açıklamada, Melis Sayım ile ilişkilerinin bittiğini, bu ilişkinin geride kaldığını söyledi.
Yapılan açıklamada, Tuncay Şanlı’nın Melis Sayım’dan ayrıldıktan sonra aldığı hamilelik haberi üzerine, bu durumda kalan insanlar gibi olayın sorumluluğunu aldığını ve elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığı belirtildi. Melis Sayım’la olan ilişkinin çoktan geçmişte kaldığı ve eski sevgilisinin hamilelik doğrultusundaki taleplerine eksiksiz karşılık vermeye çalıştığı, Seyhan Şaşko ile olan ilişkisini ise basından ve gözlerden uzak sürdürmeye çalıştığı söylendi.
Tuncay Şanlı’nın eski sevgilisinin hamile olduğunu öğrenmeden önce iişkisini bitirdiği ve sırf hamilelik sebebiyle aynı ilişkiye tekrar başlamak istemediğini, bu durumun aksine dünyaya gelecek çocuğuna rahat bir yaşam sunabilmek adına her şeyin en iyisini yaptığına değinildi. Yapılan açıklamada, Seyhan Şaşko ve Tuncay Şanlı’nın bu ilişkiden gayet memnun oldukları, ikisinin de işlerini haklarıyla yaptıkları ve Tuncay Şanlı’nın doğacak bebeğinin gelecekte bu tip haberlerle karşılaşmasının olumlu sonuçlar doğurmayacağına inanıldığı için, tüm basının bu konuda daha dikkatli davranması gerektiğine dikkat çekilmiştir.

Melis Sayım Kimdir?

Tuncay Şanlı’nın eski sevgilisi Melis Sayım zamanın spor spikerlerindendir. Spor spikerliğini bırakan Sayım daha sonra kendi mesleğini yapmak istediği için ticaret hayatına atılarak bir butik kurmuştur ve Melis Butik adı altında sosyal medyadan satış yaparak hayatına devam etmektedir. Spor spikerliğinde adından oldukça söz ettiren Melis Sayım, Tuncay Şanlı ile sevgili olduktan sonra sıkça gündeme gelmiştir. Tuncay Şanlı ile mutlu bir ilişki yaşarken aralarında geçen anlaşmazlıklardan sonra ayrılmak zorunda kalan Sayım, hamile ve bebek beklemektedir.

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.