Türk Milli Takımda Grup Rezaleti

/ 18 Mayıs 2018 / 1.533 views / yorumsuz
Türk Milli Takımda Grup Rezaleti

Tekwando milli takımında yer alan bazı milli sporcularımızın dün sosyal medyaya düşen toplu cinsel ilişki ifşası gündeme bomba gibi düştü. Sosyal medyada anında gündem olan olaya ilişkin ifşa fotoğrafı dikkatleri Tekwando Federasyonuna çevirdi. Sosyal medyada dün gece itibari ile dolaşmaya başlayan fotoğraf tam bir rezalet ve inanılmaz bir skandal. Üstelik fotoğrafta yer alanlar ise milli sporcularımız.

Görüntülerde 5 Erkek 1 Kız Var

İddialar oldukça vahim. Çünkü görüntüler bir otel odasında çekilmiş ve görüntülerde yer alanların hepsinin milli sporcular olduğu iddialar arasında. Bir otel odasında 5 erkek sporcu ile cinsel ilişkiye giren yine milli sporcu olduğu iddia edilen genç kızın görüntüleri bir cep telefonu ile kaydedildi. Şimdilik görüntülerin kim tarafından sızdırıldığı bilinmiyor ancak bir gerçek var ki o da ülkemiz sporu açısından oldukça büyük bir skandal.

Grup İlişki Rezaleti Herkesi Şok Etti

Ülkemizin milli ve manevi değerlerine bu kadar aykırı bir ilişkinin ne zaman, kamp dahilinde mi ya da hangi ülkede çekildiği şimdilik bilinmiyor. Görüntülerde yer alan 5 erkeğin lisanslı milli takım sporcusu olduğu kesin ve isimleri belirlendi. Görüntülerdeki kızın da milli takım sporcularından olduğu iddiaları yüksek dozdan dillendiriliyor. Eğer bu iddia da doğru çıkarsa olay gerçekten vahim boyutlara taşınacak. Bir milli takım sporcusu genç kızla 5 erkeğin grup olarak toplu cinsel ilişkiye girmesini ülkemiz spor camiası kaldıramaz muhakkak.

Federasyon Açıklama Yaptı

Sosyal medyada hızla yayılan görüntülerle ilgili son dakika olarak Türkiye Tekwando Federasyonu da bir açıklama yayınladı. Açıklamada “Görüntülerde yer alan erkeklerin milli sporcular olduğu ancak kızın bir sporcu olmadığı, görüntülerin de bir kamp esnasında çekilmediği belirtildi. Bu eylemin kişisel bir eylem olduğu, eylemin Tekwando Federasyonu’nun sorumluluğunda bulunan bir alanda gerçekleşmediği ve konuya ilişkin soruşturma başlatıldığı belirtildi.

Olaya Bakanlık da El Attı

Konuya ilişkin Tekwando Federasyonu’nun Gençlik ve Spor Banaknlığını 30 Nisan 2018 tarihi itibari ile bildirildiği ve konunun soruşturulduğu belirtiliyor. Konu ile ilgili hem Federasyon hem de Bakanlık gerekli incelemeleri yaparak gerekli görülmesi halinde ilgili sporcuların lisanslarını iptal edecek.

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.