Turkcell’den Samsung Akıllı Telefonlara 12 Taksit

/ 10 Haziran 2018 / 104 views / yorumsuz
Turkcell’den Samsung Akıllı Telefonlara 12 Taksit

Yaz tatilinin başlaması ile çocukları karne hediyesi heyecanı sararken ebeveynleri de hediye telaşı sardı. Çocuklarının karne başarısını ödüllendirmek isteyen ailelere müjdeli haber Turkcell’den geldi. Yaz tatiline özel bir kampanya başlatan Turkcell, Samsung akıllı telefonlara vade farksız 12 taksit imkânı ve cazip fırsatlarla ulaşma imkanı sağlıyor.

Samsung Cep Telefonları Peşin Fiyatına 12 Taksitle

Müşterileri için avantajlı fırsatlar sunan Turkcell, karne hediyesi almak isteyenlere özel yeni bir kampanya başlattı. Teknoloji tutkunu ailelerin beğenisine sunulan kampanya kapsamında Samsung’un altı farklı yeni modeli yer alıyor. Turkcell, Samsung’un teknoloji harikası Galaxy A6, Galaxy A6 Plus, Galaxy J4, Galaxy J6, Galaxy J7 Prime 2, Galaxy J7 Pro 64 GB modellerini peşin fiyatına 12 ay taksitle sunuyor. Tarifeye ek 48 aya varan taksit seçeneklerinin de yer aldığı Samsung akıllı telefonlara 43,90 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor.

48 Aya Kadar Taksit İmkânı Var

Turkcell Samsung marka cep telefonlarında sağladığı kolaylıkları peşin fiyatına 12 taksit seçeneği ile de sınırlandırmıyor. İsteyen Turkcell müşterileri tarifelerine ek 48 aya varan taksitlerle yepyeni bir cep telefonuna kavuşabiliyorlar. Mevcut telefonunu yenilemek isteyen ya da çocuğunu yepyeni bir Samsung cep telefonu ile mutlu etmek isteyenler kampanyadan yararlanabiliyorlar.

Kampanya Temmuz Sonuna Kadar Geçerli

Turkcell’in yaz aylarına özel olarak hazırlamış olduğu Samsung cep telefonu ve akıllı cihaz kampanyası Temmuz ayı sonuna kadar geçerli olacak. Kampanyadan yararlanmak isteyen Turkcell müşterileri bugünden itibaren Turkcell’e internet üzerinden başvurabiliyor ya da Turkcell mağazalarından detaylı bilgi alabiliyorlar.
 

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.