Üfürükçü Hoca’dan Cinsel İstismar Kan Dondurdu

/ 18 Mayıs 2018 / 480 views / yorumsuz
Üfürükçü Hoca’dan Cinsel İstismar Kan Dondurdu

Otizm hastası çocuğunu iyileştirmek için yardım arayan kadın istismarcı hocanın tuzağına düştü. 32 yaşında olan anne 71 yaşında olan hocanın istediği her şeyi karşı koyulamaz şekilde yaptığını ve hem kendisine para kaptırdığını hem de cinsel istismara uğradığını belirtti.

Otizmli Çocuğunu Okumaya Başladı

Otizmli çocuğunun daha iyi olması için hocalara başvuran 32 yaşındaki anne gitmiş olduğu hoca tarafından duydukları karşısında ne yapacağını şaşırarak önerilerini bir bir yerine getirmeye başladı. Hoca, otizmli çocuğunu haftada iki kere getirmesini ve onu okuyacağını söyledi. Hocanın her dediğini ikiletmeden yapan kadın bir süre sonra hocanın cinsel teklifleri ile karşılaşmaya başladı.

Muska Yazmak İçin 5 Bin TL İstedi

Komşusu tarafından oğlunu iyileştirecek biri olduğu yönünde bilgi alan kadın, bu öneri üzerine hocaya gitmişti. Otizmli oğlunda 3 harfliler olduğunu söyleyen hoca, tedavi olması için muska yazması gerektiğinii söyledi ve kadından 5 bin TL istedi. Kadının oğlunu haftada iki kere görmek isteyen hoca bunun üzerine ajlaksız teklifle kadına başvurdu. Oğlundaki cinlerden kurtulmak için hocanın dediği her şeyi yapan kadın üfürükçü hoca ile defalarda cnsel ilişkiye girdi. Çocuğunun durumunda herhangi bir iyileşme olmadığı için olaylar üzerine savcılığa başvuran kadın anlattıkları ile herkesi şaşkına çevirdi.

İçtiği Çayla Büyülenmiş Gibi Oldu

Otizmli oğluna şifa arayan kadının anlattıklarına göre çocuğunu okuması için hocaya götürdüğünde adamın içirdiği çayla büyülenmiş gibi olan kadın, hocanın kendisine söylediği sözleri bir bir uygulamaya başladı. Kadınla cinlerin ilişkiye girdiği ve hoca ile ilişki yaşaması ile birlikte cinlerden kurtulacağını söyleyen hocanın isteklerini yerine getirmeye başladı ve uzunca bir süre hoca ile ilişkiye girmeye başladı.

Geçen süre zarfında oğlunda herhangi bir iyileşme olmaması üzerine şikayette bulunan kadının ardından, üfürükçü hocanın evinde yapılan aramalarda ise muskalar, Arapça ve Osmanlıca yazılar ele geçirildi ve değişik otlar ile büyü yapmada kullanıldığı düşünülen malzemeler bulundu. Üfürükçü hoca hakkında cinsel istismar suçu kapsamında yaşanan olaylara bağlı olarak 18 yıla kadar hapis cezası isteniyor.

 

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.