Vakıf Bank Kadın Girişimcilere Destek Ve Kredi Paketi

/ 31 Temmuz 2017 / 266 views / 1 Yorum
Vakıf Bank Kadın Girişimcilere Destek Ve Kredi Paketi
Bölgesindeki en iyi ve en başarılı banka olmak için çabalayan vakıf bank bu konu da yürüttüğü kampanyalar ve krediler ile adından sık sık söz ettirmektedir.

kadın girişimci-kredisi

Kadın girişimcilere destek ve kredi kampanyası ile birlikte kadın girişimcilerin sayısında artışa sebep olmayı planlamak da ve başarılı olan kadın girişimcilerin başarılarına başarı katmasını amaçlamaktadır. Ayrıca programın amaçlarından birisi de kadınların işletmelerin işleyişi ve gelişme süreçleri hakkında bilgi sahibi olmalarıdır ve bunun için de kadın girişimcilere maddi anlam da finansal kaynak olmayı seçmiştir.

Kadın Girişimcilere Sunulan Fırsatlar Nelerdir?

kadin_girisimciler.jpg

EBRD kaynaklı kadın girişimci destek kredilerinden yararlanmak da olan müşterilere belirli hizmetler ve fırsatlar sunulacaktır.
Bu hizmet ve fırsatlar:
Nette mini tarife ücretsiz olarak 1 yıllığına kullanıma açılacaktır.
Teminat mektubu konseyinde indirim sağlanacaktır.
Çek defterinin bedelinde indirim kullanılacaktır.
İstihbarat masraflarında indirim kullanılacaktır.
E faturalar da indirimler yapılacaktır.
Özel işyeri fiyatlaması gerçekleştirilecektir.
Business card aidatlarından muafiyet ve kart ekstrelerinde indirim uygulanacaktır.
Bu krediden yararlanabilecek kadın girişimciler de aranan özellikler nelerdir?
250 kişiden daha az personel çalıştırıyor olma.
İşyerinin yıllık cirosunun 50 milyon EURO’ yu geçmemesi gerekmektedir.
Türkiye cumhuriyetinin sınırları içerisinde faaliyetini yerleşik olarak sürdürmesi gerekmektedir.
Denetim özel sektör de geçerli olmalıdır.
EBRD kadın girişimci tanımına uyumlu olması gerekmektedir.

Ebrd Kadın Girişimci Tanımı Nedir?

EBRD kadın işletmelere finansman ve danışmanlık desteği projesidir. Kadın girişimciler işletmelerini belirli konular da (risk yönetimi, operasyon kurumu, strateji kurma, organize etme, pazarlama ve satış, insan kaynakları, finans yönetimi, performans yönetimi) analiz ederek güçlü ve zayıf yanlarını belirlemelidir. Bunu yapmak içi vakıf bankın sunduğu işletme merceği uygulamasını kullanmaları yeterlidir.
Vakıfbank kadın girişimcilere destek projesinde oldukça iddialı ve 300 milyon TL tutarındaki krediyi Türkiye cumhuriyeti sınırlarında yerleşik olarak varlığını sürdüren kadın girişimcilerin başında olduğu iş yerlerine dağıtmayı planlamaktadır.
Vakıf bank müşterilerinin çıkarlarını her zaman gözetmektedir. Müşteri çıkarları vakıf bank için her zaman ilk plandadır. Kadın girişimcilere destek projesi ile de kadın müşterilerine hitap etmektedir.
Vakıf bankın uyguladığı krediler ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyenler kendilerine en yakın vakıf bank şubesini ziyaret edebilecekleri gibi vakıf bankın internet sayfasını ya da mobil bankacılı uygulamasını da kullanarak vakıf bank personelinin yardımı ile istedikleri bilgiye ulaşabilirler. Vakıf bank her konu da müşterilerinin yanında olduğu gibi her zaman da bilgi alabileceğiniz bir bankadır.

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Vakıf Bank Kadın Girişimcilere Destek Ve Kredi Paketi (1 Yorum)

  1. avm de gümüş ve hediyelik iş yeerim var kadın girişimci destek kredisi alabilirmiyim