Vakıfbank Anında İnternet Kredisi

Artık işyerinizden, evinizden ve hatta tatilinizi yaparken bile Vakıfbank’tan bireysel kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Maaşını Vakıfbank’tan alan müşterilerin, internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden Tüketici İhtiyaç Kredisi (TİK) kullanabilmelerine olanak tanıyan yeni kredi ürününe Vakıfbank Şubelerine gitmeden başvurup, hesabınıza yatan bireysel tüketici kredinizi güle güle harcayabilirsiniz.

hangi-bankalar-kefilsiz-ihtiyac-kredisi-veriyor.jpg

Vakıfbank Anında Internet Kredisini Kimler Kullanabilir?

Kamu ya da özel sektör çalışanıysanız veya emekliyseniz ve de aylık maaşınızı Vakıfbank aracılığı ile alıyorsanız, siz de Vakıfbank Anında Internet Kredisi kullanmak için başvuruda bulunabilirsiniz. Özel sektör çalışanı olmanız halinde en az son altı aydır maaşınızın Vakıfbank’a yatıyor olması gerekirken, maaşınızı Vakıfbank’tan alan kamu çalışanı veya emekli müşteri iseniz bu süre şartı aranmamaktadır.

ihtiyac-kredisini-kimler-alabilir.jpg

Vakıfbank Anında Internet Kredisine Nasıl Başvurulur?

Vakıfbank Anında Internet Kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, Vakıfbank’ın İnternet Bankacılığı veya Mobil Bankacılık kullanıcısı olmanız gereklidir. Eğer, İnternet Bankacılığı veya Mobil Bankacılık kullanıcısı değilseniz çok kolaylıkla internet bankacılığı veya mobil bankacılık kullanıcısı olabilirsiniz. Bunun için www.vakifbank.com.tr sitesine girmeniz ve orada gösterilen aşamaları takip etmeniz yeterlidir. Mobil Bankacılık Uygulamasını da yine buradan indirme imkanına sahip olabilirsiniz. Vakıfbank Internet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık kullanıcısı olduktan sonra ise yapmanız gerekenler aşağıdaki gibidir:

ihtiyac-kredisi.jpg

Vakıfbank Anında Internet Kredi’sine Internet Bankacılığı aracılığı ile başvurmak için: Vakıfbank İnternet Bankacılığı’na giriş yapmanız ve ekranının sol yanındaki menüde yer alan Kredi / Limit Başvuruları – İhtiyaç Kredisi Başvurusu bölümünü doldurarak onay tuşuna basmanız yeterlidir.

Vakıfbank Anında Kredi’ye Mobil Bankacılık aracılığı ile başvurmak için; Cep telefonunuzdan Vakıfbank Mobil Bankacılık ekranına giriş yapmanız ve girdikten sonra yine  Kredi / Limit Başvuruları – İhtiyaç Kredisi Başvurusu bölümündeki alana kredi başvurunuzla ilgili olarak istenen bilgileri doldurmanız gereklidir.

Vakıfbank Anında İnternet Tüketici İhtiyaç Kredi başvurularınızı 7 gün 24 saat (hafta sonu ve mesai saati haricinde dahi) yapabilirsiniz.

Vakıfbank Anında Kredinin Koşulları Nelerdir?

Internet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık aracılığıyla başvurabileceğiniz bu krediyi 48 ay vadeye kadar taksitlendirebilirsiniz. Cari faiz oranı sizin bu krediyi hayat sigortalı veya sigortasız olarak kullanmak istemenizle bağlantılı olup, bu krediyi Hayat Sigortalı olarak kullanmak istemeniz halinde 48 ay vadeye kadar size uygulanacak faiz oranı aylık % 1,29; Hayat Sigortası yaptırmadan kullanmak istemeniz halinde ise yine 48 ay vadeye kadar faiz oranı aylık % 1,43 olmaktadır.

Kredi başvurusunu yaparken internet veya mobil bankacılık üzerinden onayladığınız kredi sözleşmesini ve buna bağlı eklerini, Vakıfbank Çağrı Merkezi’ni (444 0 724) arayarak kayıtlı adresinize göndermelerini isteyebilir ya da size en yakın Vakıfbank Şubesi’ne giderek bunları bizzat talep edebilirsiniz.

 

Gelen Aramalar: vakifbank internet şubesiEtiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 12 Ağustos 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın