Vakıfbank Anında Kredi Hakkında Her Şey

/ 19 Şubat 2018 / 56 views / yorumsuz
Vakıfbank Anında Kredi Hakkında Her Şey

Maaşına Vakıfbank‘ tan alan kişilere özel Anında Kredi yeniliğinden yararlanmak için yalnızca mobil bankacılık müşterisi olmanız yeterli.

Krediyi kimler kullanabilir?

Maaş ödemelerini Vakıfbank aracılığı ile teslim alan bireysel segmentteki müşteriler, Vakıfbank Mobil Bankacılık ve Vakıfbank İnternet Bankacılığı aracılığı ile Taksitli İhtiyaç Kredisi kullanma şansına sahiptir. Özel sektör de iş hayatı geçiren müşterile ise, İnternet Bankacılığı veya Mobil Bankacılık üzerinden kredi kullanımını  sağlamaları için, maaş ödemelerinin minimum son 6 ayını düzenli olarak Vakıfbank aracılığı ile gerçekleştirmesi aranan şartlar arasında yer almaktadır. Kamu kuruluşunda görev yapan vatandaşlar ile emekli kişilerde bu şart gözetlenmeksizin kredi kullanımında bulunma şansına sahiplerdir.

Başvuru hakkında 

Vakıfbank müşterileri resmi tatiller ve haftasonu tatilleri de içinde olmak kaydı ile 02: 50 ve 03: 30 saat dilimleri haricinde istedikleri zaman sigortalı veya sigortasız kredi olan seçeneklerden dilediği krediyi kullanma şansına sahiptir. Yalnızca gece 02: 50 ve 03: 30 saat dilimleri arasında kredi kullanma imkanı mevcut değildir. Onun haricinde diledikleri zaman krediden faydalanma şansına sahiplerdir.Anında Kredi’ ye başvuruda bulunmak için 2 ayrı kanal mevcuttur. Birincisi İnternet Bankacılığı diğeri de Mobil Bankacılıktır. İnternet Bankacılığı ile başvuruda bulunmak için sisteme giriş yapın, menüden ” başvurular”, ” ihtiyaç kredisi başvurusu” bölümlerine tıklayarak sizden doldruulması istenen bölümleri doğru bir şekilde doldurmanız yeterli olacaktır. Mobil Bankacılık aracılığı ile başvuruda bulunmak için ise, sisteme giriş yapın, ” başvurular”, ” ihtiyaç kredisi başvurusu” bölümlerinden sizden doğru bir şekilde doldurulması istenen bölümleri doldurmanız kredi başvurusu için yeterli olacaktır.

Kredi seçenekleri

Vakıfbank Anında Kredi, Sigortalı Kredi ve Sigortasız Kredi olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. İki farklı kredinin detaylı bilgisi ve faiz oranlarını öğrenmek için Vakıfbank’ ın kendi resmi web sitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Kredi ile alakalı olarak daha kapsamlı ve detaylı bilgi için size en yakın Vakıfbank şubesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Mobil Bankacılık müşterisi olmak için de gerekli koşulları web sayfasından öğrenip, müşterisi olma imkanına sahipsiniz.

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.