VakıfBank Emekli Promosyon Paketi

Tükiye’de emekli sayısı yaklaşık 11 milyon 75 bini buluyor. Siz de eğer bu emeklilerden biriyseniz, Sosyal Güvenlik Kurumu ile Emeklilik Promosyon Protokolunu ilk imzalayan bankalardan biri olan Vakıfbank şubeleri “Emekli Promosyon Paketini” sunmak üzere sizleri bekliyor. İmzalanan protokol kapsamında, emekli olmuş sigortalı veya hak sahipleri olarak aylık maaş ödemelerinizi Vakıfbank’tan aldığınız veya Vakıfbank’a taşıdığınız takdirde Vakıfbank’tan promosyon ödemesi alır ve Vakıfbank’ın sizlere sunacağı pek çok avantaja sahip olma fırsatını yakalarsınız.

Emekli maaş promosyon ödemesinden kimler faydalanabilir?

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumu kapsamında (Emekli Sandığı, SSK veya Bağ-Kur) emekli maaşını hakediyorsanız veya bu emekli maaşını hak edenin dul ya da yetimiyseniz, Vakıfbank ve Sosyal Güvenlik Kurumu arasında imzalanan protokol kapsamında “emekli maaşı promosyon ödemesi”nden faydalanabilirsiniz.

emekli-kredi.jpg

Emekli maaş promosyon ödemesi ne kadardır?

Eğer aylık emekli maaşınız 1,000.- TL’ye kadarsa (1,000.- TL hariç olmak üzere) 300- TL; eğer aylık emekli maaşınız 1,001.- TL ile 2,000.- TL arasındaysa (2,000.- TL hariç olmak üzere) 375.- TL: eğer emekli maaşınız 2,000- TL ve bunun üzerindeyse 450- TL tutarındaki promosyon ödemesini bankaya taahhüt ettiğiniz 36 aylık süre için ve bir defalığına peşin olarak alırsınız.

emekli-kredi-borcunu-odemezse-ne-olur

Emekli maaş promosyon ödemesinin şartları nelerdir?

Emekli maaşınızı hali hazırda Vakıfbank’tan veya başka bir bankadan alıyorsanız, en yakın Vakıfbank şubesine gidip, emekli maaşınızı Vakıfbank’tan almaya devam etmek istediğinizi ya da başka bankadan almakta olduğunuz emekli maaşınızı Vakıfbank’a taşımak istediğinizi belirterek, bu maaşı 36 ay süreyle Vakıfbank’tan alacağınızı tahattüt etmeniz gereklidir. Şube gittiğinizde bu taahhüdünüzle ilgili yazılı bir evrak imzaladığınızda siz de Vakıfbank Emekli Promosyon Paketi’nden yararlanmaya hemen hak kazanırsınız. Daha önceden beri Vakıfbank müşterisi iseniz bu Taahhütname dışında herhangi bir evrak imzalamanıza gerek yoktur. Vakıfbank ile daha önceden çalışmamış iseniz Taahütname’nin yanısıra hesap açılışı için gerekli olan Bireysel Hizmet Sözleşmesi ve ilgili formları doldurup imzalamanız sadece 15 dakikanızı alır.

emekli-kredisi

VakıfBank Emekli Promosyon Paketi’nin sağladığı avantajlar nelerdir?

En büyük avantajınız şüphesiz ki kendinizi rahat hissedeceğiniz, “burası benim yerim” diyebileceğiniz Vakıfbank şube lokalleridir. Emekli maaş hesabınız için hiç bir şekilde “Hesap İşletim Ücreti” ödemezsiniz. Bunun yanısıra, VakıfBank’ın tüm ATM’lerinden emekli maaşınızı ücretsiz olarak çekebilir; Vakıfbank’ın MilPlus dışındaki kredi kartlarını aidatsız olarak edinebilir; VakıfBank’ın tüm şubelerinden masrafsız olarak emekli maaş tutarınız kadar para çekimi yapabilir; arabanızla otobanlardan ve/veya paralı köprülerden kolaylıkla geçebilmenizi sağlayacak olan HGS (Hızlı Geçiş Sistemi) etiketini herhangi bir ücret ödemeksizin alabilirsiniz. Dahası, sadece Vakıfbank’tan maaş alan müşterilere sağlanan uygun faizli Tüketici İhtiyaç Kredisi fırsatından faydalanabilirsiniz.

 

 
Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 12 Ağustos 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın