Vakıfbank Halden Anlayan Tarifeler

/ 20 Şubat 2018 / 35 views / yorumsuz
Vakıfbank Halden Anlayan Tarifeler

VakıfBank tarafından, Kobi ve Ticari segmentli müşteriler için, masraf ve ücretlerden tasarruf edilmesinde yardımcı olmak amacı ile Halden Anlayan Tarifeler adı altında 6 farklı bankacılık hizmet paketi gerçekleştirilmiştir. Halden Anlayan Tarifeler sayesinde bankacılık işlemleri VakıfBank’tan ücretsiz olarak gerçekleştirilebilir. Ayrıca Halden Anlayan Tarifeler‘e abone olan müşterilere özel %25’e varan indirim avantajları sağlanmakta.

Halden Anlayan Tarifeler’in Genel Özellikleri Nelerdir?

– Satın aldığınız tarifede yer alan işlem ve hizmetlerden, tarife/paket süresince, önceden belirlenmiş azami adetlerle sınırlı olmak üzere ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.
– Abonelik dönemleri 32 gün (aylık) olarak belirlenen 3-12 dönem arası tarifelerde ilgili dönem içerisinde kullanılmayan işlem ve haklar bir sonraki döneme devredilmemektedir.
– Paket ücretleri peşin tahsil edilmektedir.
– Çek karnesi için ödenmesi gereken Değerli Kağıt Bedeli (vergi) ve istihbarat ücreti müşteriden tahsil edilir.

Kimler Halden Anlayan Tarifeler’den Yararlanabilir?

– Kredili Bankomat, Businesscard, 2 adet fatura ödeme talimatı, POS, Çek Karnesi, Gayrinakdi Kredi veya İnternet Bankacılığı olmak üzere asgari 3 ürüne sahip olan ya da bankamızda açık nakdi kredisi olan, KOBİ ve Ticari segmentli VakıfBank müşterileri yararlanabileceklerdir.

Halden Anlayan Tarifeler’den Almak İçin Ne Yapılmalı?

Halden Anlayan Tarifeler’den yararlanmak için en yakın VakıfBank şubesine başvuruda bulunabilirsiniz.

Tarifelerin Özellikleri

– Sizlere özel hazırlanan aylık tarife içerikleri ve ücretleri şu şekildedir:

  1.  Nette Mini Tarife
  2. Mini Tarife
  3. Sınırsız Standart Tarife
  4. Sınırsız Gümüş Tarife
  5. Sınırsız Altın Tarife
  6. Sınırsız Platinum Tarife

1. Nette Mini Tarife: Havale ve EFT işlemlerini internetten yapacaklar için, zamandan ve paradan tasarruf etmek isteyen müşterilere özel olan bir tarifedir. Üstelik hesap işletim ücreti yok. Nette Mini Tarife, 15,00 TL den 20,00 TL ye kadar +BSMV dahil çıkabilir.
2. Mini Tarife: Bankacılık işlemlerini şube ve internetten yapacaklar için, ama her bir işlem için ayrı ayrı masraf ödemek istemeyen müşterilere özel bir tarifedir. Üstelik hesap işletim ücreti yok.  Mini Tarife, 33,75 TL den 45,00 TL ye kadar +BSMV dahil çıkabilir.
3. Sınırsız Standart Tarife: Bankacılık işlemleri yoğun olan, ama her bir işlem için ayrı ayrı masraf ödeme yapmak istemeyen müşterilere özel olan bir tarifedir. Aylık 14 EFT ücretsiz, 1 adet Çek Karnesi hediye… Üstelik ilk iki tarifede olduğu gibi hesap işletim ücreti yok. Sınırsız Standart Tarife, 48,75 TL den 65,00 TL ye kadar +BSMV dahil çıkabilir.
4. Sınırsız Gümüş Tarife: Bankacılık işlemleri yoğun olan, ama her bir işlem için ayrı ayrı masraf ödeme yapmak istemeyen müşterilere özel olan bir tarifedir. Aylık 25 EFT ÜCRETSİZ, 2 Çek Karnesi hediye… Üstelik hesap işletim ücreti yok. Sınırsız Gümüş Tarife, 67,50 TL den 90,00 TL ye kadar +BSMV dahil çıkabilir.
5. Sınırsız Altın Tarife: Bankacılık işlemleri yoğun olan, ama her bir işlem için ayrı ayrı masraf ödeme yapmak istemeyen müşterilere özel olan bir tarifedir. Aylık 36 EFT ÜCRETSİZ, 2 Çek Karnesi hediye… Üstelik hesap işletim ücreti yok. Sınırsız Altın Tarife, 90,00 TL den 120,00 TL ye kadar +BSMV dahil çıkabilir.
6. Sınırsız Platinum Tarife: Bankacılık işlemleri yoğun olan, ama her bir işlem için ayrı ayrı masraf ödeme yapmak istemeyen müşterilere özel olan bir tarifedir. SINIRSIZ SAYIDA EFT ÜCRETSİZ, 2 Çek Karnesi hediye… Üstelik hesap işletim ücreti yok. Sınırsız Platinum Tarife, 180,00 TL den 240,00 TL ye kadar +BSMV dahil çıkabilir.

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.