Vakıfbank Halden Anlayan Vadeli Hesap

Vakıfbank Halden Anlayan Vadeli Hesap
Vakıfbank, günün farklılaşan koşullarıyla örtüşen ve yaşamın dinamizmine ayak uyduran farklı  ürünlerine bir yenisini daha ekledi. Bu yeni vadeli mevduat ürünü ile müşterilerine daha fazla esneklik ve rahatlık sağlamayı amaçlayan Vakıfbank, müşterilerinin halinden anlayan bir banka olduğunu bir kez daha ortaya koydu.

vakifbank-kredi.jpg

Halden Anlayan Vadeli Hesap” adıyla lansmanını yaptığı bu mevduat ürünüyle geniş bir müşteri kitlesine ulaşmayı hedefleyen Vakıfbank,  ürün çeşitliliği ile bankacılık sektöründeki öncü bankalardan biri olma özelliğini de böylece devam ettirdi.

Halden Anlayan Vadeli Hesap Nedir?

Halden Anlayan Vadeli Hesap, adından da anlaşılacağı gibi bir tür vadeli hesap olmakla birlikte belirlenen vade dahilinde her gün günlük bazda (O/N) temdit olan bir hesaptır. Günlük bazda temdit edilmesi hasebiyle gün içinde hesaptan para çekmenize veya hesaba para yatırmanıza olanak tanır. Hesap ilk açılışta 45 günlük vade ile başlamakta, bu dönem sonrasında ise herhangi belli bir vade sonu tarihi verilmeksizin gecelik olarak siz paranızın tamamını çeken dek uzamaktadır. İlk 45 günlük dönemde söz konusu Halden Anlayan Vadeli Mevduatınız gecelik % 12.50 faiz oranıyla her gün temdit olmakta, 45 günün bitiminden sonra ise faiz oranı % 11.75 olarak uygulanmaktadır. (Bu faiz oranları Kasım 2017 için geçerli olup, banka bu faiz oranlarını değiştirme hakkına sahiptir.) Günlük olarak işlemesinden dolayı sizlere büyük ölçüde esneklik sağlayarak, klasik mevduat hesap anlayışındaki “vadesinden önce hesaptan para çekilmesi durumunda uğrayacağınız faiz kaybı” gibi bir sorunlardan sizi uzak tutar.

vakifbank-halden-anlayan-kredi.jpg

Halden Anlayan Vadeli Hesabı açtırmak için alt limit 1,000.- TL olup, hesap açıldıktan sonra bakiyenin bir şekilde bu tutarın altına düşmesinde bir sorun yoktur.

Halden Anlayan Vadeli Hesabın Sağladığı Kolaylıklar

Halden Anlayan Vadeli Hesap herşeyden önce size paranız değerlenirken, ödemelerinizi rahatça planlamanıza fırsat verir. Ödemeleriniz nedeniyle mevduatınızı vadesinden önce bozdurup faiz kaybına uğramanızı engeller. Tahmin etmediğiniz ödemeleriniz söz konusu olduğunda hesabınızdan gün içinde para çekmenize, ya da sürpriz nakit girişleriniz olması durumunda bu nakdi atıl kalmadan hesaba eklemenize ve bu parayı da değerlendirmenize imkan tanır.
Halden Anlayan Vadeli Hesap, kullanımda da size bir takım kolaylıklar getirmektedir. Vakıfbank internet bankacılığı aracılığıyla, bu hesabınızdan bankomat hesabınıza virman yapabilir, başka bir hesaba havale ve EFT ile para gönderebilirsiniz. Halden Anlayan Hesabınıza, 09:00 ile 17:00 saatleri arasında para ekleyebilirken, bu hesabınızdan yapacağınız virman ve havale işlemlerinde saat sınırlaması yoktur. EFT’yi ise doğal olarak sadece EFT saatlerine yapabilirsiniz.  
Halden Anlayan Vadeli Hesabınız gün sonunda cari bakiyesi üzerinden otomatik olarak uzatılmaktadır.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir