Vakıfbank İnternetten Kredi Başvurusu

Artık kredi kullanmak çok kolaylaştı ve internet üzerinden kısa bir form doldurarak kredi başvurusunda bulunabiliyoruz. Vakıfbank da kendini yenileyerek artık internet üzerinden kolay, hızlı ve pratik kredi kullandıracağını duyurdu. Vakıfbank İnternetten Kredi Başvurusu yaptığınızda kredinin onay durumu sadece dakikalar içerisinde cebinize geliyor ve kredinizi aynı gün içerisinde kullanabiliyorsunuz.

.

Vakıfbank Anında Kredi adı ile uygulamaya konulan yeni sistem üzerinden kredi başvurusu yapmak için Vakıfbank Mobil Şube müşterisi ya da Vakıfbank İnternet Bankacılığı müşterisi olmanız gerekiyor. İnternet şubesi üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyenler Başvurularım menüsü altındaki İhtiyaç Kredisi Başvurusu menüsüne tıklayarak başvurularını anında tamamlayabilirken cep telefonları aracılığı ile mobil şubeden kredi başvurusu yapmak isteyenler ise mobil şubenin Başvurularım menüsü altındaki İhtiyaç Kredisi Başvurusu bölümünden başvurularını gerçekleştirebiliyorlar.

.

Vakıfbank‘ın şubeye gitmenize gerek kalmadan haftanın 7 günü, istediğiniz saatte kredi başvurusu olanağı sağladığı Anında Kredi Kampanyası‘nda aylık kredi faiz oranı % 1,33 ‘ten başlıyor. Kampanyada 30.000 Lira’ya kadar kredi başvurusu yapabiliyorsunuz ve kredinizi başvurunuzun onaylanması halinde anında kullanabiliyorsunuz.

.

Vakıfbank‘ın İnternet Hızında Kredi sloganı ile duyurduğu Anında Kredi sistemi hakkında ayrıntılı bilgi almak için size en yakın Vakıfbank şubesini ziyaret edebilir ya da konu hakkında tüm merak ettiklerinizi site editörlerimize sorabilirsiniz.

.

 
Etiketler: , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Vakıfbank İnternetten Kredi Başvurusu (4 Yorum)

  1. Merhaba Rıza Sayın;

    İş kurmak için kullanabileceğiniz pek çok kredi çeşiti bulunuyor.. Bunlar hibe krediler ve devler destekleri olabileceği gibi işyeriniz adına çekebileceğiniz işletme ve yatırım kredileri de olabilir. Siz hangi türde kredi çekmek istiyorsunuz? Şirket kurdunuz mu ya da şahıs adına mı ticari faaliyette bulunacaksınız? Ya da kendi adınıza bireysel kredi kullanıp işyerinizde mi kullanmak istiyorsunuz?

  2. dığer kredılerımı kapatmak ıçın maaşımı bankanıza taşımak ıçın tşk ederım

  3. Merhaba Ayşe Tunç;

    Emekli maaşı alıyorsanız SGK ya da E-Devlet sistemi üzerinden ya da çalışansanız ilgili kurumlarınız aracılığı ile maaş taşıma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.