Vakıfbank Kurban Bayramı Kredisi 2016

Vakıfbank 2016 yılına özel Kurban Bayramı Kredisi Kampanyası‘nı kullanıma sunduğunu duyurdu. Zaman hızlı geçiyor ve artık Kurban Bayramı‘na da sayılı günler kaldı.. Bankalar da birbiri ardına Kurban Bayramı Kredi Kampanyaları‘nı duyurmaya, birbirinden avantajlı Bayram Kredisi Kampanyaları hazırlamaya başladılar.. Bu yazımızda sizler için Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi‘ni inceleyeceğiz…

.

Vakıfbank‘ın her zaman olduğu gibi “Geleneksel Bayram Kredisi” adı ile kullanıma sunduğu Kurban Bayramı Kredisi kapsamında en fazla 50.000 TL ‘ye kadar kredi kullanabiliyorsunuz. İsteğinize göre Masrafsız Bayram Kredisi ya da Düşük Faizli Bayram Kredisi seçenelerinden yararlanabiliyor, ödemelerinizi 36 aya kadar taksitlendirebiliyorsunuz. Kampanyada tüm vade ve tutarlar için Düşük Faizli Bayram Kredisi seçeneğinde aylık % 1,27 faiz oranı uygulanırken Masrafsız Bayram Kredisi seçeneğinde ise aylık % 1,36 faiz oranı uygulanıyor.

.

Kurban Bayramı ihtiyaçları bilindiği gibi Ramazan Bayramı ihtiyaçlarından biraz daha fazla oluyor. Kurban Bayramı tatilinin de 9 güne çıkarılması ile bayramda tatil planları yapanlar da oldukça fazla.. Tüm bu ihtiyaçlarınızı bütçenizi zorlamadan karşılayabileceğiniz Vakıfbank Kurban Bayramı Kredisi Kampanyası bayram sonuna kadar devam edecek…

.

Kredinin ilk dönemlerinde düşük taksitler ödeyerek taksitlerinin kademeli olarak artmasını isteyenler kampanya kapsamında Artan Taksitli Bayram Kredisi seçeneğini de tercih edebilecekler.

.

Vakıfbank Kurban Bayramı Kredisi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isteyenler Vakıfbank şubelerini ziyaret edebilir ya da Tüm Kurban Bayramı Kredileri hakkında merak ettiklerini site editörlerimize sorabilirler.
Etiketler: , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 16 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Vakıfbank Kurban Bayramı Kredisi 2016 (1 Yorum)