Vakıfbank Sonbahara Özel 0 Km Taşıt Kredisi

Vakıfbank Sonbahara Özel 0 Km Taşıt Kredisi
Taşıt kredileri, insanların hayal ettikleri ya da ihtiyaç duydukları araçlara çok daha kolay bir şekilde sahip olabilmesi için bankalar tarafından verilen bir kredi türüdür. Vakıfbank Sonbahara Özel 0 km Taşıt Kredisi de bu kredi seçenekleri arasında yer almaktadır. Minimum 3 ay, maksimum ise 48 ay vade imkanı ile size sunulmakta olan kredi, en az 500 TL, en fazla ise 50 bin TL olarak size verilmektedir. Oldukça avantajlı bir kredi seçeneği olan Vakıfbank Sonbahara Özel 0 km Taşıt Kredisi hakkında bilmek istediğiniz bütün detayları sizin için paylaşıyoruz.
vakifbank-sonbahara-ozel-arac-kredisi-2017.jpg

Vakıfbank Kredi Faiz Oranları

Vakıfbank Sonbahara Özel 0 km Taşıt Kredisi faiz oranı %1,19 gibi düşük bir seviyede size sunulmaktadır. Bu da krediyi uzun vadede ödeyebilmeniz için size birçok avantaj sağlamaktadır.

Vakıfbank Kredi Çekme Koşulları

Vakıfbank Sonbahara Özel 0 km Taşıt Kredisi başvurusu için nüfus cüzdanınız, gelir beyannameniz ve satın almak istediğiniz aracın bilgileri de gerekmektedir. Vakıfbank Sonbahara Özel 0 km Taşıt Kredisi için kefil şartı ve hayat sigortası zorunluluğu bulunmamaktadır. Bu da krediyi oldukça kolay başvurulabilir bir hale getirmektedir. Teminat olarak ise satın alacağınız aracın rehini şarttır. Diğer belgeler ve gerekli olan şartlar için bireysel müşteri temsilcinizle görüşebilir, kredi başvuru işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

sonbahar-vakifbank-tasit-kredisi.jpg

Vakıfbank Sonbahara Özel 0 Km Taşıt Kredisi Avantajları

Kredinin en büyük avantajlarından biri düşük faiz oranıdır. %1,19 faiz oranı ile size sunulmakta olan taşıt kredisi, aylık eşit taksit ödeme, 3 ayda bir taksit ödeme, 3 ay ödemesiz dönemden sonra aylık eşit taksit ödeme ya da aylık değişken taksit ödeme avantajlarına da sahiptir. Kendinize uygun ödeme şeklini kendiniz belirleyebildiğiniz gibi krediye başvuru yapabilmeniz için kefil şartı da aranmamaktadır. Düşük faizle ve kefilsiz bir şekilde size sunulmakta olan Vakıfbank Sonbahara Özel 0 km Taşıt Kredisi, hayat sigortası zorunluluğuna da sahip değildir.

Vakıfbank Sonbahara Özel 0 Km Taşıt Kredisi Nasıl Çekilir?

Vakıfbank Sonbahara Özel 0 km Taşıt Kredisi almak için size en yakın Vakıfbank şubesine gidebilir, bireysel müşteri temsilcileri ile görüşerek krediye başvuru işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Kredi için gerekli olan bilgi ve belgeleri yanınızda bulundurmayı unutmamanız gerekmektedir. Bu yöntemin yanı sıra internet üzerinden de krediye ön başvuru yapabilirsiniz. Vakıfbank resmi sitesine girip ilgili kredi türünü bularak ‘Krediye Başvur’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir