Vakıfbank'tan İnternet Hızında Kredi Geliyor

Vakıfbank'tan İnternet Hızında Kredi Geliyor

Yıl sonuna doğru masraflarınız artmış ve acil nakit ihtiyacınız ortaya çıkmış olabilir. Eğer maaşınızı Vakıfbank aracılığıyla alıyorsanız, acil nakit ihtiyacınızın hemen karşılanacağı bir ürün elinizin altında ve sadece tuşlara basmanızı bekliyor. Maaşlarını Vakıfbank aracılığı ile alan tüm çalışanlar ve emekliler için yeni bir kredi var artık: “Vakıfbank Internet Hızında Kredi”. Vakıfbank sunduğu bu yeni kredi ürünü sayesinde şubeye gitmeden, ofisinizden, evinizden hatta yolda giderken bile bu krediye başvurabilir ve kredi tutarını hemen hesabınızda bulabilirsiniz.

Vakıfbank’ın Sunduğu İnternet Hızındaki Kredi İçin Kimler Başvurabilir?

Vakıfbank’tan internet hızındaki “Internetten Anında Kredi”’ için başvuru yapabilmenin ilk koşulu, maaş ödemelerinizi Vakıfbank aracılığıyla alan Bireysel Segment sınıfında bir müşteri olmanızdır. Eğer bu koşulu taşıyorsanız karşılamınız gereken ikinci koşul da bu krediye başvurabilmek için Vakıfbank’ın internet bankacılığını ya da mobil bankacılığını kullanıyor olmanızdır.
Özel sektörde çalışıyorsanız, Vakıfbank’tan “İnternetten Anında Kredi” kullanabilmek için, maaşınızın en az son 6 aydır Vakıfbank aracılığı yatırılıyor olması gereklidir. Eğer ki kamuda çalışıyorsanız ya da emekliyseniz maaşının belli bir süsredir Vakıfbank’a yatıyor olması gibi bir şart olmayıp, Vakıfbank’a yatan ilk maaşınızdan sonra bile bu krediye başvurabilirsiniz.

Vakıfbank İnternetten Anında Krediye Hangi Gün ve Saatlerde Başvurabilirsiniz?

Vakıfbank’ın hayatınızı kolaylaştıran bu  internet hızında “İnternetten Anında Kredi” için  hafta sonları, dini ve resmi tatiller de dahil her gün başvurabilirsiniz. Başvurabileceğiniz saatler ise 02:50 ve 03:30 arasında 40 dakika hariç olmak üzere günün diğer saatleridir.

Vakıfbank İnternetten Anında Krediye Hangi Şekilde Başvurabilirsiniz?

Vakıfbank’ın sunduğu bu fırsat için Vakıfbank’ın internet bankacılığını veya mobil bankacılığını kullanıyor olmanız gereklidir. Eğer bunlardan birini ya da her ikisini de kullanıyorsanız sizin için kredi sadece birkaç tuş ötenizdedir. Internet bankacılığı ya da mobil bankacılıktan herhangi birinde üzerinden kredi başvurunuzu yapmak için; önce internet bankacılığına ya da mobil bankacılığa  giriş yapmanız, daha sonra da ekranın solunda yer alan menüdeki “Kredi / Limit Başvuruları” sekmesine girerek, “İhtiyaç Kredisi Başvurusu” formunu ekrandan  doldurmanız kâfi olacaktır.

İnternetten Kullandığınız Krediyle İlgili Diğer Hususlar

Kredi başvurunuzu yukarıda belirtildiği şekilde yaptınız, banka tarafından kredini hesabınıza yatırıldı. Pekala bu kredinin geri ödemelerini nasıl yapacaksınız? Bu kredinin geri ödemelerini aynı diğer kredilerde olduğu gibi şubelere giderek yatırabilir, kredi hesabınıza EFT ya da havale yoluyla taksidinizi gönderebilir veya en kolayı otomatik ödeme talimatı vererek taksitlerinizi maaş hesabınızdan ödeyebilirsiniz.
Kullanmış olduğunuz krediden vazgeçmek (en geç 1 ay içinde vazgeçtiğinizi bildirmeniz gerekir) ya da kredinizi vadesinden önce kapatmak isterseniz bu durumda mutlaka şubeye gitmeniz lazımdır. Internet üzerinde kullanmış olduğunuz bu kredinin sözleşmesinin bir kopyasını almak isterseniz, Vakıfbank Çağrı Merkezi’ni arayıp evrakların adresinize gönderilmesi talebinde bulunabilir ya da yakınınızdaki bir Vakıfbank Şubesi’ne giderek sözleşmenin bir kopyasını buradan edinebilirsiniz.

İnternetten Anında Kredinin Faiz Oranları ve Vadesi

İnternet hızındaki kredinizi 48 aya kadar olan vadelerde ve %1.29’dan başlayan faiz oranlarıyla kullanabilirsiniz.

— * —

Sitemizdeki tüm Vakıfbank Kredileri ‘ni incelemek için BURAYA da göz atabilirsiniz.

— * —

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir