Yapı Kredi Bankası Oturduğun Yerden Kredi Hakkında Merak Edilenler

Yapı Kredi Bankası Oturduğun Yerden Kredi Hakkında Merak Edilenler

“İhtiyaçlarınızı ertelemeyin” sloganıyla düzenlediği kolay, hızlı ve düşük geri ödemeleri olan tüketici kredisi kullandıran Yapı Kredi Bankası, 2017’nin son aylarında hazırladığı Oturduğun Yerden Kredi Kampanyası ile 2018’e parasız bir şekilde girmemenize olanak sağlıyor.
Yapı Kredi Bankası internet şubesi üzerinden kredi formunda bulunan gerekli yerleri doldurduğunuz an ihtiyacınız olan kredi miktarına ve kredi notunuzun uygunluğuna göre en fazla beş dakika içerisinde size banka tarafından geri dönüş sağlanıyor ve ihtiyacınız olan krediye zahmetsizce kavuşuyorsunuz. Kefil ve evrak gerektirmeyen bu kredi ürününün faiz oranları  yüzde 1.29 seviyelerindedir. Kredi müracaat onayınızdan sonraki 24 saat içerisinde Yapı Kredi Bankası hesabınıza kredinizi yatırıyor ve siz de vakit kaybetmeden ihtiyacınız olan nakdi kullanabiliyorsunuz.

Ön Onaylı Kredi Yapı Kredi’den

Kredi müracaatınızı kısa mesaj servisi (SMS) ile gerçekleştirdiğinizde ön onay kodu size mesaj olarak gelir ve hiç vakit kaybetmeden en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine giderek ön onay kodunuzu banka yetkilisine gösterip kredinizi kullanabiliyorsunuz.
Aynı şekilde kısa mesaj ile kredi kartı talebinde de bulunabilir, çıkarttığınız kredi kartı adresinize gönderildikten sonra kredi kartı limitiniz üzerinden nakit avans işlemi de gerçekleştirebilirsiniz.

Şubeye Gitmeye Gerek Duymadan Kredi Alın

Yapı Kredi Bankası’nın anında kredi fırsatlarında şubeye gitmeden telefon bankacılığı aracılığıyla müracaatınızı yaparak belirttiğiniz hesaba istemiş olduğunuz kredi tutarının yatırılmasını da seçebiliyor ve 24 saat içinde kredinize kavuşabiliyorsunuz.
Banka müşterisi olun ya da olmayın 10 bin lira limitli anında kredi imkanından herkes faydalanabiliyor, kredi sicili düzgün ve kredi kullanmasında herhangi bir engeli bulunmayan tüm bireyleri faydalanabildiği Oturduğun Yerden Kredi Kampanyası finansman sorununuzun en hızlı ve en güvenli çözümü olarak görülmektedir.

Bankaya Gitmeden Kredi Alın

Şubeye gitmeden kredi çekmek ve çekilen kredinin hesaba yatırılması için Yapı Kredi müşterisi olunması gerekmektedir. Çalıştığınız Yapı Kredi şubesinin yetkili personellerinden birini arayarak, internet sitesi üzerinden ya da SMS yoluyla müracaat ettiğinizde kredinin banka hesabınıza yatmasını isteyebilirsiniz. Bu isteğiniz doğrultusunda kredi miktarı hesabınıza birkaç gün içerisinde yatmakta ve kullanıma açılmaktadır. Geri ödeme seçeneklerini önceden belirttiğiniz ihtiyaç kredinizin taksitleri de mevduat hesabınızdan takip eden aylarda dilerseniz otomatik olarak ödenmektedir.
Zaman kaybı ve evrak sıkıntısı yaşamadan nakit ihtiyaçlarınızı zahmetsizce gidermenizi sağlayan bu kredi kampanyası, anında kredi veren bankalar arasında bir numara olan Yapı Kredi Bankası tarafından müşterilerine senede birkaç kez düzenlenmektedir.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir