Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi

/ 20 Haziran 2018 / 144 views / yorumsuz
Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi

Biriken ev ihtiyaçları, planladığınız tatil günleri, kapınızda olan düğün ve arabanızın aniden ortaya çıkan masrafları sizi zor durumda mı hissettiriyor? Endişe etmeyin. Yapıkredi, ihtiyaçlarınızı öncelikli kılarak size 2018’in bireysel kredi fırsatlarını sunuyor! Ödeme kolaylığı sağlayan ve size nefes aldıran kredi imkanlarıyla Yapı Kredi, 2018’in en güzel yılınız olmasını sağlayacaktır!

Nasıl Başvuracağım?

Kredi imkanları ve hızlı hizmetiyle müşterilerine rahatlık sağlayan Yapı Kredi bireysel ihtiyaç kredisine başvurmak çok kolay! Yapıkredi, müşterilerinin ihtiyaçlarını daha çabuk karşılayabilmesi için birçok başvuru kanalı sunuyor.

  • Dijital Başvuru: Evrak işlemleri ve şubede sıra beklemekle vakit kaybetmek istemeyen bir Yapıkredi müşterisiyseniz; Yapıkredi internet şubesi veya mobil bankacılıkla dakikalar içerisinde bireysel ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz. Yapıkredi müşterisi değilseniz; Yapıkredi web sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru adımlarını izleyebilir ve süreci kolaylıkla takip edebilirsiniz. Yapılan dijital başvuru sonucunda eğer sistem dahilindeyse bilgileriniz kontrol edilir. Yapıkredi müşterisiyseniz kredi başvurunuz olumlu sonuçlandığı takdirde talep ettiğiniz kredi miktarı dakikalar içinde hesabınıza geçecektir. Yapıkredi müşterisi değilseniz, gereken ek belgeler olması durumunda Yapıkredi müşteri temsilcileri sizi şubeye davet edebilir.
  • SMS ile başvuru: Acil paraya mı ihtiyacınız var? Yapıkredi cebinizde! Kredi türü (boşluk) TC kimlik numaranız (boşluk) Aylık geliriniz şeklinde yazdığınız SMS’i 4411’e göndererek kredi başvuru sürecinizi anında başlatabilir, 7/24 Yapıkredi bireysel ihtiyaç kredisi fırsatlarından yararlanabilirsiniz.
  • Şubeden başvuru: Yapıkrediyle paraya ulaşmak çok kolay! Yapıkredi şubelerinden birini ziyaret ederek tamamlamanız gereken evraklarınızla Yapıkredi şubesi imkanlarından yararlanabilir, temsilcilerimizle görüşerek ihtiyacınız olan paraya güler yüzlü hizmetimizle kavuşabilirsiniz.
  • Müşteri hizmetleriyle başvuru: Yapıkredi bir telefon kadar yakınınızda! İhtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılamak ve nefes almak istiyorsanız 444 0 444 numaralı Yapıkredi müşteri hizmetleriyle irtibat kurarak kredinizi hesabınıza aktarabilirsiniz.
  • Yapıkredi ATM’siyle başvuru: Bireysel ihtiyaç kredisine istediğiniz gibi başvurabilirsiniz! ATM’lerden kredi başvuru imkânı tanıyan Yapıkredi, önceliğini müşterilerine ayırıyor! Size en yakın Yapıkredi ATM’sine giderek kredi başvurunuzu yapabilir ve süreci mobil bankacılıkla takip edebilirsiniz.

Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi Vade İmkânı ve Faiz Oranları

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bireysel ihtiyaç kredisi fırsatları olan Yapıkredi, eşsiz vade imkanları ve düşük faiz oranlarıyla siz ayrıcalıklı müşterilerinin rahatlığını ön planda tutuyor. Bireysel ihtiyaç kredisi, müşterilerine 24 aydan 48 aya varan vade imkanları ve %1,77’den başlayan düşük faiz imkanları sunuyor.
1000 TL’den 50000 TL’ye kadar kullanabileceğiniz Yapı Kredi bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranları başvuru ve kredi kullanımına göre müşteri özelinde değişebilmektedir.
10000 TL’ye ihtiyacınız varsa sadece %2 faiz oranı ve 50 lira kredi tahsis ücretiyle ayda 552,97 lira ödeyebilirsiniz! Müşteriye yapılan hizmetlerin kusursuzluğunu gözeten Yapıkredi, 50000 liralık bir krediye ihtiyacınız olduğunda %1,77 oranında faiz uyguluyor ve 250 liralık kredi tahsis ücretiyle ayda 1671 lira ödemenizi sağlıyor.

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.