Yapı Kredi'den Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi

Yapı Kredi'den Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi

Nakde ihtiyaç duyduğunuz zaman Yapı Kredi Bankası’ndan anında kredi kullanabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası’nın sunduğu “Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi” uygulamasıyla herhangi bir şubeye gitmenize gerek kalmaksızın kredinizi çekebilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
Yapı Kredi Bankası’nın mobil ve internet bankacılığı kullanan müşterileri için kullandırdığı bu kredide vadeler 48 aya kadar uzayabilmekte, sizlere uygun faiz oranları sunulmaktadır.

Yapı Kredi Bankası Anında Krediye Nasıl Başvurabilirsiniz?

Mobilden veya İnternet üzerinden başvuracağınız bu kredi için öncelikle Yapı Kredi Bankası Mobil Şubesi veya İnternet Şubesi kullanıcısı olmanız gereklidir. Eğer bunlardan birini kullanıyorsanız “Yapı Kredi Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi” için haftanın 7 günü her saat başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuzu, “Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu” sekmesini kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.
Mobilden veye internetten “Anında Kredi”nizi kullanmak için önceden başvuruda bulunmuş olduğunuz kredilerinizin onaylı veya ön onaylı olması gereklidir. Bu durumdaki onaylı kredilerinizin limitlerini haftasonu, resmi ve bayram tatilleri de dahil olmak üzere her gün saat 02:00 ile 21:30 arasında kullanabilirsiniz. Ancak kredi başvurunuzu mobil ya da internet bankacılığı üzerinden değil de Yapı Kredi Bankası şubeleri veya “Kredi Şimdi” aracılığıyla yapmış iseniz bu durumda onaylanmış kredilerinizi şubelerden kullanmanız lazımdır.

Anında Kredinin Özellikleri Nelerdir?

Mobil veya internet aracılığıyla yaptığınız başvurunuz, Yapı Kredi Bankası’nın politikaları gereğince aynı gün içerisinde değerlendirilmekte ve değerlendirmenin sonucu tarafınıza SMS ile gönderilmektedir. Dilerseniz başvuru durumunuzu Mobil veya Internet Şube ekranlarındaki “Kredi Başvurusu İzleme” menüsünden de takip edebilirsiniz. Bu kredi için başvuruda bulunabileceğiniz kredi tutarı minimum 1,000.- TL, maksimum ise 10,000.- TL’dir. Ön onaylı bir limitiniz olması halinde sizin için belirlenmiş kredi limitinin hepsini kullanabilirsiniz.
Anında kredinin vadesini tercihinize göre 48 aya kadar belirleyebilirsiniz. Kredinin faiz oranları Yapı Kredi Bankası’nın yapacağı değerlendirmeye, kullanılacak tutara ve vadeye göre değişiklik gösterebilmektedir.
Krediyi kullanırken sigorta zorunlu olmamakla birlikte, arzu ederseniz maluliyet ve vefat teminatlarını kapsayan “Kredili Hayat Sigortası” nı da yaptırabilirsiniz. Sigorta primleri kredi tutarına, vadeye, faiz oranına, yaşa ve cinsiyete göre değişiklik göstermektedir.

Kredi Geri Ödemesi Nasıl Yapılır?

Kullanmış olduğunuz “Mobilden ve Internetten Anında Şubesiz Kredi”nizin geri ödemelerini dilerseniz Yapı Kredi Şubeleri’nden dilerseniz de mobil/ internet bankacılığı üzerinden yatırabilirsiniz. Kredi taksitlerinizi atlamamak adına kredi kullanımı sırasıda taksitlerinizin otomatik olarak düzenli ödenmesini teminen talimat verebilirsiniz. Elinize para geçmesi durumunda Yapı Kredi Şubelerine giderek kredi ara ödemesi yapabilir ya da kredinizi tümüyle kapatabilirsiniz.
Yapı Kredi Bankası’nın Bireysel Kredi hizmetleriyle ilgili daha fazla bilgi almak için Yapı Kredi Şubelerine gidebilir ya da Yapı Kredi Bankası Telefon Bankacılığı ‘nı 444 0 444 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir