Yeşim Salkım'da "25 Yıllık Arkadaşımla Seviştim" Dedi

/ 11 Nisan 2018 / 190 views / yorumsuz
Yeşim Salkım'da "25 Yıllık Arkadaşımla Seviştim" Dedi

Gün geçmiyor ki magazın basınına yeni bir haber bomba gibi düşmesin. Nitekim yine böyle bir durum söz konusu oldu. Ünlü şarkıcı ve oyuncu Yeşim Salkım öyle bir laf etti ki tüm ezberler bozuldu.
Kendisi gösterime girecek yeni filminin galasında 25 yıllık arkadaşı ile seviştiğini söyleyince insanlar hayrete düşmekten kendini alamadı ve gerçek bir süre sonra ortaya çıktı. Beyoğlu Grand Pera Emek Sineması başrolünü Yeşim Salkım’ın oynadığı ve Şükran Kozalı isimli yazarın Eğreti Gelinler eserinden sinemaya uyarlanan filminin galasına dün akşam ev sahipliği yaptı.

Burada filme ve ekibe dair bir açıklama yapan ve filmin basına yansıyan karelerinden Yeşim Salkım’ın oldukça cesur sahneleri olduğu görülen çalışma için sanatçı bu ekine bir vefa borcu olduğunu, filmin tamamen bağımsız sinema mantığı ile çekildiğini, çekilen filmin de yürek ile çekilen parasız bir film olduğunun altını çizdi.
Filmde başrolü birlikte paylaştığı Hakan Eren’in performansını da değerlendiren ve çok beğendiğini ifade eden sanatçı 25 yıllık arkadaşı ile bu filmde rol gereği sevişmek durumunda kaldığını açıkladı. Ve Yeşim Salkım’ın yaptığı tüm bu açıklamalar gündeme bomba gibi düştü.

Yeşim Salkım Kimdir?

Şimdi biraz da Yeşim Salkım’ın yakından tanımaya çalışır isek kendisi oldukça çok yönlü olan bir sanatçı. Hem müzik piyasasında hem de sinema, dizi ve tiyatro dünyasında yer alıyor.
Kendisi şu aralar 50 yaş sınırına ulaşmış durumda. Zira 12 Nisan 1968 doğumlu ve ünlü müzisyen Dursun Salkım’ın kızı.Eğitimine baktığımızda ise İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Klasik Türk Sanat Müziği Bölümü mezunu olduğunu görüyoruz. Yani oldukça iyi bir okuldan mezun.
Sevdiği tüm adamlar ile evlenmesi ile ünlü oyuncu büyük kızının babası Mustafa İmre, Hakan Uzan, İlker İnanoğlu ve en son olarak küçük kızının babası olan Hakan Eratik ile olmak üzere toplam 4 kere evlilik yapmış durumda.
Eşkiya filminde ilk defa sinemada gördüğümüz ve oyunculuğu ile Antalya Altın Portakal En İyi Kadın Oyuncu Ödülünü de alan sanatçı en son televizyonda Evlat Kokusu isimli dizi ile karşımıza çıktı.

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.