Ziraat Bankası Bankkart Combo

/ 16 Mayıs 2018 / 677 views / yorumsuz
Ziraat Bankası Bankkart Combo

Banka kartı ve kredi kartını tek bir kart üzerinde buluşturmuş olan Ziraat Bankası Bankkart Combo, iki ayrı kart taşıma zahmetinden sizi kurtarmaktadır. Ön yüzünde kredi kartı numaranızın, arka yüzünde ise banka kartı numaranızın yer aldığı Ziraat Bankası Bankkart Combo, ATM’de işlem yaparken kartınızın hangi tarafını kullanmak istediğinizi belirlemeniz ile kolayca tüm işlemlerinizi halledebilmenizi sağlamaktadır. Ziraat Bankası Bankkart Combo kredi kartı özelliği sayesinde anlaşmalı tüm iş yerlerinden dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Kampanyalara katılabileceğiniz, taksitli alışveriş yapabileceğiniz ve puan kazanabileceğiniz Ziraat Bankası Bankkart Combo kredi kartı özelliği, birçok yerde işinize yaramaktadır. Üstelik kredi kartı özelliği ile nakit avans çekebilir, biriken puanlarınız ile alışveriş yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Bankkart Combo Başvuru Koşulları

Ziraat Bankası Bankkart Combo sahibi olabilmeniz için herhangi bir şart aranmamaktadır. İsteyen herkesin kolaylıkla başvuru yapabileceği kart, birçok alanda kullanabileceğiniz ve size birçok avantajı bir arada sunmakta olan bir karttır.

Ziraat Bankası Bankkart Combo Avantajları

Ziraat Bankası Bankkart Combo avantajları arasında ilk sırayı tabi ki tek bir kart ile hem kredi kartı hem de hesap kartı kullanma özelliği yer almaktadır. Taksitli alışveriş yapabilmenizi sağlayan kredi kartı özelliğinin bulunması, ATM’de istediğiniz tarafını seçerek kolayca işlem yapabilmenizi sağlaması, biriken puanları dilediğiniz alışverişinizde kullanmanızı sağlaması ve daha birçok özelliği ile Ziraat Bankası Bankkart Combo oldukça avantajlıdır. Nakit ihtiyaçlarınızı yalnızda yurtiçinde değil yurtdışında da karşılamanızı olanaklı hale getiren Ziraat Bankası Bankkart Combo, Visa/MasterCard amblemi olan tüm ATM’lerden nakit ihtiyaçlarınızı temin etmenizi sağlamaktadır. Güvenli şifrenizi oluşturarak internetten de rahatlıkla alışveriş yapmanızı sağlayan kart, temassız özelliği ile hem güvenli hem de hızlı hizmeti size sunmaktadır.

Ziraat Bankası Bankkart Combo Başvurusu Nasıl Yapılır

Ziraat Bankası Bankkart Combo başvurusu yapabilmek için kullanabileceğiniz birçok yöntem bulunmaktadır. Web sitesi, Ziraat Mobil, internet şubesi, Ziraat ATM’leri, SMS bankacılığı ya da 0850 258 00 00 numaralı hattan Ziraat Bankası Bankkart Combo başvurusunda bulunabilirsiniz. Tüm bu seçeneklere ek olarak Ziraat Bankası şubesine giderek de Ziraat Bankası Bankkart Combo başvurunuzu hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Tavsiye

Çeyiz Hesabı Nedir?