Ziraat Bankası Birleştiren İhtiyaç Kredisi

/ 8 Ocak 2019 / 658 views / yorumsuz
Ziraat Bankası Birleştiren İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası Birleştiren İhtiyaç Kredisi ile kredi kartı borçluları rahat bir nefes alacak. Kredi kampanyası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ‘ın özel gayret ve talepleri ile hayata geçirildi. Ziraat Bankası Birleştiren İhtiyaç Kredisi ile kredi kartı borçlarını ödemekte zorlanan vatandaşlara rahat bir nefes aldırmak amaçlanıyor.

Ziraat Bankası Birleştiren İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası Birleştiren İhtiyaç Kredisi kredi kartı borçlarını ödemekte zorlananların ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde hazırlandı ve uygulamaya konuldu. Birleştiren Kredi, Ziraat Bankası’na kredi kartı borcu olan müşterilerin yanında diğer bankalara kredi kartı borcu bulunan ve ödeme güçlüğü çeken vatandaşları da kapsıyor.

Birleştiren İhtiyaç Kredisi ile bireysel müşteriler, Ziraat Bankasına olan kredi kartı borçlarının yanında diğer bankalardaki kredi kartı borçlarını da yapılandırabilecek. Ziraat Bankası tarafından anında ödenecek tüm kredi kartı borçları kredilendirilerek vatandaşın gelirlerine uygun ödeme planı altında, uygun koşullarda yeniden yapılandırılıyor. Yani böylece tüm kredi kartı borçlarını da birleştirme imkânı sağlanmaktadır.

Ziraat Bankası Birleştiren İhtiyaç Kredisi ile gerek Ziraat Bankası müşterilerinin, gerekse diğer banka müşterilerinin borçluluk düzeylerinin dengelenmesi, finansal yapılarının daha sağlıklı ve yönetilebilir hale getirilmesi amaçlanmaktadır.

Birleştiren İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Ziraat Bankası kredi kartı borç yapılandırma kredisi olarak kullanıma sunulan Birleştiren İhtiyaç Kredisi; kredi kartlarına uygulanan aylık faiz oranlarından çok daha uygun şartlar ile kredi kullanma fırsatı sağlıyor. Kampanya kapsamında 24 aya kadar aylık % 1,10 faiz oranı ile, 60 aya kadar ise aylık % 1,20 faiz oranı ile borç birleştirme kredisi sağlanıyor.

Birleştiren İhtiyaç Kredisi avantajlarından en geç 2018 yılı sonuna kadar olan kredi kartı borçlarınız için yararlanabiliyorsunuz. 31 Aralık 2018 tarihi ve öncesinde nakit avans kullanılması veya kredi kartı harcaması nedeniyle kart borcunuzun olması Birleştiren Kredi kullanabilmeniz için yeterli. Kredi kartı borçlarını ödeme güçlüğü yaşayan veya borçları gecikmede olan vatandaşlarımızın üzerindeki anapara ve faiz yükü Birleştiren İhtiyaç Kredisi ile azaltılıyor. Ziraat Bankası bu borçlarınız için uygun vade seçenekleri ile kredi kartı borçlarınızı ödenebilir hale getiriyor.

Ziraat Bankası Birleştiren İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Ziraat Bankası Birleştiren İhtiyaç Kredisi başvurularınızı Türkiye genelinde bulunan bütün Ziraat Bankası şubeleri aracılığı ile yapabilirsiniz.

Konu ile alakalı aşağıdaki haberimiz de dikkatinizi çekebilir.

Cumhurbaşkanı’ndan Kredi Kartı Borcu Olanlara Müjde

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.