Ziraat Bankası Çalışanın Artısı Ziraat’te

Ziraat bankasının bu kredi kampanyasından yararlanabilmeniz için öncelikle maaşınızı Ziraat Bankasından alıyor olmanız gerekmektedir.” Ziraat Bankası Çalışanın Artısı “ kredi kampanyası kapsamında Çalışanın Artısı Konut Kredisi ve Çalışanın Artısı İhtiyaç Kredisi bulunmaktadır. Kampanya kapsamı içerisinde bulunan kredi seçeneklerinden birini tercih ettiğiniz de kredi hesaplamanız şöyle olacaktır;

ziraat-bankasi-kredi-karti-kampanyalari.jpg

Konut Kredisi için Maliyet Oranı Hesaplaması Nasıldır!

Çalışanın artısı konut kredisi kampanyası kapsamında 100.000 Türk Lirası kredi tutarını 120 ay vade seçeneği ile alabilmektesiniz. Kredi için % 0.88 oranında faiz uygulanacaktır. Ayrıca 500.00 Türk Lirası kredi tahsis ücret tutarı tahsil edilecektir. Aylık ödenecek taksit tutarı ise 1.352.71 Türk Lirasıdır.

İhtiyaç Kredisi İçin Maliyet Oranı Hesaplaması Nasıldır?

Çalışanın artısı tüketici kredisi kampanyası kapsamında 20.000 Türk Lirası kredi tutarını masrafsız olarak almayı tercih ederseniz 48 ay vade seçeneği ile alabilmektesiniz. Kredi için % 1.16 oranında faiz uygulanacaktır. Aylık ödenecek taksit tutarı ise 574.04 Türk Lirasıdır.

Ziraat Bankası Çalışanın Artısı Kredi Başvuru Kanalları Nelerdir?

Ziraat Bankası Çalışanın Artısı kredi kampanyasından yararlanmak isterseniz size en yakın olan Ziraat şubesine giderek maaş hesabınızı buraya taşımanız gerekmektedir. Maaş hesabınızı Ziraat Bankası’na taşıdıktan sonra kredi başvurunuzu şubeden gerçekleştirebilirsiniz.

ziraat-bankasindan-tuketici-kredisi.jpg

Gençlerin Artısı Ziraat’te – İdefix Kampanyası

Ziraat Bankası Ziraatmaximum ve Ziraat kredi kartları kapsamında düzenlediği kampanyalara bir yenisi daha eklendi. 18 ile 26 yaş aralığında bulunan kredi kartı özelliğine sahip Genç Bankkart’a sahip Ziraat müşterileri için geçerli olan bir kampanyadır. Kampanya şartlarına uyan Ziraat müşterileri online kitabevi olan idefix.com üzerinden yapacakları alışverişlerinde indirim kazanacaklardır. Genç Bankkart, 100 Türk Lirası ve üzerindeki alışverişlerde 10 Türk Lirası indirim hakkı kazandırıyor.

ziraat-bankasi-masrafsiz-kredi

Genç Bankkart – İdefix Kampanyasından Yararlanmak İçin Ne Yapmalıyım?

Kampanyadan faydalanmak isterseniz telefonunuzun mesajlar kısmına girerek büyük hafler ile IDEFIXGNC yazarak 1 boşluk bırakıp T.C kimlik numaranız ile birlikte 4757 sms numarasına göndererek kampanyaya katılmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Gerekli kontroller bankamız tarafından yapıldıktan sonra banka tarafından telefonunuza bir indirim kodu yollanacaktır. idefix.com adresi üzerinden yapacağınız alışveriş esnasında indirim kodunuzu kullanarak kargonuzu bedavaya getirebilir ve alışverişinizi 10 TL indirimli olarak tamamlayabilirsiniz.

Ürün İndirim Kuponunu Nasıl Kullanacaksınız?

idefix.com adresi üzerinden yaptığınız alışveriş esnasında seçtiğiniz ürünü sepetinize ekledikten sonra satın al kısmında yer alan indirim kuponunu kullan bölümünü seçtiğinizde indiriminiz otomatik olarak uygulanacaktır.

 

 

 

 

 
Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 16 Ağustos 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın