Ziraat Bankası Emekliler için Kampanyalar

Ziraat Bankası Emekliler için Kampanyalar

Türkiye’nin en geniş şube ve ATM ağına sahip bankalarından biri olan Ziraat Bankası, müşteri portföyündeki emekli müşterilerine özel kampanyalar düzenlemektedir. Ziraat Bankası emeklilere özel kampanyalar düzenleyerek, müşterilerine bir çok avantaj sağlamaktadır. Ziraat Bankası’nın Emeklinin Artısı kampanyası, emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan alan müşteriler için hazırlanmış, kapsamlı bir kampanyadır.

Emekli Maaş Promosyon Ödemeleri

Ziraat Bankası,SSK, Emekli Sandığı ve Bağ-Kur’dan emekli olan ve emekli maaşını 3 yıl boyunca Ziraat Bankası’ndan alacağını tahahüt eden emeklilere, 3 yıllık peşin emekli prosmosyon ödemesi yapmaktadır. Aylık emekli maaşı 1.000 TL altında alan emeklilere 300 TL, 1.000 TL- 2.000 TL arasındaki emeklilere 375 TL, 2.000 TL ve üzeri emeklilere ise 450 TL ödeme yapmaktadır.

Emekli Maaşının Tamamını ATM’den Çekebilme

Ziraat Bankası’nın emekli maaş müşterilerileri sunduğu diğer bir hizmet, ATM’lerden günlük para çekme limiti dikkate alınmaksızın maaşının tümünü çekebilmesidir.

Geniş ATM ve Şube Ağı

Devlet destekli Ziraat Bankası, ülkemizde 1.800’den fazla şubesi ve 6.800’ü geçen ATM sayısı ile müşterilerine geniş şube ve ATM ağı sunmaktadır. Bu geniş ağ sayesinde Ziraat müşterileri, istediği hizmeti 7 gün 24 saat alabilmektedir.

Emeklilerin Hesap İşletim Ücreti

Ziraat Bankası, kendisinden maaş alan emeklilerin, maaşlarını Ziraat Banksı’dan almaya devam ettiği sürece, emekli maaş hesabından hesap işletim ücreti almamaktadır.

Emekli Müşterilerine Özel Krediler

Ziraat Bankası, emekli maaşını kendisinden alan emekliler için özel Emeklinin Artısı kredi paketleri sunmaktadır. Emeklinin Artısı Kredi Paketleri, konut, taşıt ve tükeci kredisini kapsamaktadır. Emekli müşterilerinin yararlanabileceği Emeklinin Artısı Paketlerinin kredi faiz oraları ve ödeme koşulları, kullanılan krediye göre değişmektedir. Fakat emekliler bu kredilerin sunmuş olduğu düşük faiz ve esnek ödeme planlarından yararlanmaktadır. Ziraat Bankası, konut, taşıt veya tüketici kredisi kullanan müşterilerine özel aylık veya 3 ayda bir ödeme imkanı sunmaktadır.

Ziraat Emeklilerinin Çocuklarına ve Torunlarına Özel BES Planı

Ziraat Bankası’nın emekli müşterileri, çocuklarına ve torunlarına özel Bireysel Emeklilik Sözleşmesi( BES)’i avantajlarından yararlanabilmektedir. Emekli maaş müşterilerine özel Yakut Emeklilik Planı kapsamında, aylık minumum katkı payı 120 TL’dir. Yakut Emeklilik Planı’na ara verilse dahi, sabit ve ek yönetim giderlerine yönelik kesinti yapılmamaktadır.

İndirimli Konut Sigortası ve Kasko 

Ziraat Bankası emekli maaşı müşterileri, Ziraat Kasko Poliçelirinde %10, Konut Poliçelerindeyse %15 indirim almaktadırlar.

Yatırım Komisyonu Masraf İndirimi

Emekli maaşını Ziraat’ten alan emekliler, Ziraat Yatırım’ı kullanarak yapacağı işlemlerde masraf indiriminden yararlanmaktadır.
 

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir