Ziraat Bankası Girişimciye Değer Kredisi

Ziraat Bankası Girişimciye Değer Kredisi

Ziraat Bankası’ndan bir yenilik daha. Ziraat Bankası’nın sunmuş olduğu girişimciye değer kredisi hizmeti sayesinde artık krediye ihtiyacı olanlar fakat yeterli teminatı bulunmayan KOBİ’lere uygun ödeme seçenekleri, uygun koşullar, 60 aya varan vade imkanları sayesinde artık müşteriler girişimciye değer vergisi hizmetinden istedikleri zaman kolay bir şekilde yararlanmaktadır. Ziraat Bankası’nın müşterilerine özel olarak sunmuş olduğu bu hizmette üstelik komisyon gibi ücretler alınmamaktadır. Böylece krediye ihtiyacı olanlar için özel olarak sunulan bu hizmet sayesinde istedikleri zaman şubelerden kredilerini kolay bir şekilde alabilme imkanına sahip olmuşlardır. Bu sayede artık girişimciye değer kredisinden yararlanmak isteyenlerin hemen en yakın Ziraat Şubelerine başvurmaları ve 250.000 TL’ye  kadar olan işletme ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Böylece sizde bu hizmet sayesinde artık işletmeniz için gerekli olan değer kredisinden bütçenize uygun olanı kadar kredi alabilirsiniz. Bu sayede işletme ihtiyaçlarınızı çok rahat bir şekilde karşılayarak ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Bu Krediden Kimler Yararlanabilir?

Ziraat Bankası’nın işletmecilere özel olarak sunmuş olduğu girişimciye değer vergisi hizmeti sayesinde artık girişimciler kolay bir şekilde kredi çekmektedir. Böylece bu kredi hizmeti sayesinde ihtiyaçlar kısa sürede giderilmektedir. Bankanın sunmuş olduğu girişimciye değer kredisi hizmetinden Meslek odalarına kayıtlı olanlar, Esnaf ve Sanatkarlar, Ticaret, Sanayi gibi odalara kayıtlı olanlar, gerçek veya tüzel kişiler işletmelerin KGF hizmetinin sağlamış olduğu kefalet ile girişimciye değer kredisi hizmetinden yararlanmaktadır. Böylece bu sunulan bu fırsat sayesinde artık işletmeler belirlenen limite kadar kredi çekebilme fırsatı elde etmişlerdir. Böylece belirlenen şartları taşıyan ve işletme kredisine ihtiyacı olanlar için sunulan bu hizmetten artık yararlanmak çok daha kolay olmuştur.

Kredinin Özellikleri Nelerdir?

Ziraat Bankası’nın sunmuş olduğu Girişimciye Değer Kredisi’nin birçok özelliği bulunmaktadır. Bu özellikler sayesinde artık belirlenen koşullara sahip olan herkes bu kredi hizmetinden yararlanmaktadır. Kredinin genel özellikleri şunlardır: Kredi üst limiti 250.000 TL’dir ve vadesi 5 yıldır. Ayrıca kredi kullanan müşterilerin KMH, ödeme talimatı, çek, POS, Sigorta, İnternet Bankacılığı gibi ürünlerden en az ikisine başvuru yapmaları gerekmektedir. Bu özellikler sayesinde artık başvuru için sadece şubelerimize gelmeniz ve girişimciye değer vergisi kredisi hizmetinden yararlanacağınızı söylemeniz yeterli olacaktır. Böylece başvuru yaptığınız andan itibaren belirlenen maksimum limite kadar istediğiniz kredi tutarını talep edebilir ve bu krediyi en uygun koşul ve ödeme yöntemleri sayesinde kolay bir şekilde ödeyerek ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.
               

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir