Ziraat Bankası Kadın  Girişimciye Destek Paketi

Ziraat Bankası Kadın  Girişimciye Destek Paketi

Ticarete atılan kadınların ticari yaşamda daha güçlü ve aktif olması için bankaların kadın girişimcilere özel olarak sunduğu paketler vardır.  Kadınların ticari anlamda da varlıklarını sürdürebilmeleri ve güçlü olabilmeleri için bankalar ticari destek paketleriyle kadın girişimcilere destek olmaya devam eder.
Ticarette kadınların daha aktif ve daha güçlü olmasını sağlamak için yapılan ve bankaların desteklerini sunan paketler kadın girişimcilerin ticari hayatta en az erkek girişimciler kadar aktif olmasını sağlamak amacıyla erkek girişimcilerden daha avantajlı paketler hazırlayarak kadın girişimcilere ayrıcalık sunmaktadır.

Devlet bankalarından olan Ziraat Bankası ise kadın girişimcilerin her zaman yanında olmuş ve en uygun  paketleri kadın girişimciler için sunmuştur.
Ziraat Bankası da ticarete atılan kadınların ticari yaşamda daha güçlü olması için bankacılık ürünlerinin ve hizmetlerinin bulunduğu bir paketi kadın girişimciler için hazırlamıştır.

Ziraat Bankasının Kadın Girişimcileri Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

Kefalet Desteği Ve Düşük Faizli Kredi Kullanma İmkanı
Ziraat Bankası kadın girişimcilere kefalet desteği, düşük faizli kredi kullanma imkanı sunar.Böylece ticareti açılacak kadınların düşük faizli krediler sayesinde ödemelerini daha rahat yapılabilir yapabilmeleri sağlanmaktadır.

 İnternet Ve Mobil Bankacılıklık Kullanımlarına Ücret Alınmaz

Ziraat Bankası kadın girişimcilere özel internet ve mobil bankacılık kullanan kadın girişimciler de yapılan havale ve EFT ilerden ücret almakta olmamaktadır.

Kadın Girişimcilere Özel Vade İmkanı  

Ziraat Bankası kadın girişimcilere özel 60 aya varan nakit krediler kullandırmaktadır ayrıca işyeri alımlarında vadeler 96 aya kadar uzayabilmektedir.

Kart Aidatı Yok 

Ziraat bankası kadın girişimcilere özel yıllık kart aidatı ücreti alınmayan KOBİ kart tahsisini de kadın girişimciler için sunmaktadır.

Pos Ve Ödeme Kaydedici Cihaza Finansman Desteği

Ziraat Bankası’nın kadın girişimcilere özel olarak sunduğu diğer bir ayrıcalık ise ticaret yapacak kadınların avantajlı POS ve ödeme kaydedici cihazları için finansman desteği sunmasıdır.

Dış Ticaret Yapacak Kadın Girişimcilere Özel Fiyatlandırma

Gerek yurtiçi gerek yurtdışı dışı ticaret yapacak olan kadın girişimcilere yardımcı olan Ziraat Bankası’nın özel fiyatlandırmalarından yararlanabilir. Özellikle dış ticaret işlemleri için ise özel fiyatlandırma imkanı sunmaktadır.

Teminat Mektuplarını Komisyon

Ziraat Bankası kadın girişimcilere özel teminat mektuplarını komisyon özelliği de sunmaktadır.

Bireysel Emeklilik Planı Teklifleri

Ziraat  Bankası kadın girişimcilere özel olarak sadece kadın girişimcileri kapsamayan onların eşleri ve 18 yaşında dolduran çocuklarını da kapsayan bireysel emeklilik planı tekliflerini de kadın girişimcilere sunmaktadır.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir