Ziraat Bankası Taksitli Krediler Kampanyası

Ziraat Bankası Taksitli Krediler Kampanyası

İhtiyaç sahipleri Ziraat Bankası’ndan kredi kullanarak ihtiyaçlarını giderebilir ve kullandıkları kredilerde en uygun ödeme koşulları en düşük faiz oranları ile ihtiyaçları kadar kredi kullanabilirler.
Ziraat bankası farklı alanlarda kredi kullanmak isteyen müşterilerine uygun krediler kullandırmaktadır.

İşletme İhtiyaçları İçin Kredi

İşletme ihtiyaçları olan müşteriler işletmelerinin ihtiyaçlarını gidermek için uygun faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleriyle Ziraat Bankası’ndan kredi kullanabilirler. Ziraat Bankası işletme ihtiyaçları için kredi kullanan müşterilerine işletmelerine uygun ödeme koşulları ve vade boyunca değişmeyen faiz oranı ile uygun taksitli ödemeler sunmaktadır.

Taksitli Tarım Destek Kredisi

Ziraat Bankası tarım yapanların kullanabileceği bu kredi uzun süren ve esnek vade seçeneği sunan bir kredi seçeneğidir. Finansal ihtiyacı gidermek için hasat ve sezona göre değil müşterilerinin isteklerine göre daha uzun ve esnek vadelerle kredi seçeneği sunmaktadır. Taksitli tarım destek kredisi kullanan müşteriler sabit faiz imkanı, farklı ödeme periyodu ile taksitlerini tarihi ve tutarını ürün hasatına göre belirleyebilme imkanıyla Ziraat Bankası’ndan kredi kullanabilirler.

Hasat Ve Pazarlama Kredisi

Ziraat Bankası’ndan çiftçilere özel hasat ve pazarlama için kullanılabilecek bu kredi müşterilerinin hasat ve pazarlama döneminde ihtiyacı olan finansman için tarımla uğraşan üreticilere sunulur.
Kısa süreli olan; çiftçilere hasat öncesinde ve sonrasında kullanabilecekleri bu kredi Ziraat Bankasının çiftçi müşterilerine sunduğu uygun bir kredi türüdür.

Arazi Alım Kredisi

Tarım yapmaya uygun arazilerin alımı için Ziraat Bankası tarım yapan ya da tarım yapacak olan müşterilerine düşük faizli kredi sağlayarak bu arazileri satın almalarını ve bu arazilerin tarıma kazandırılmasını sağlamak için tarımla uğraşanlara arazi alım kredisini sağlamaktadır.  Müşteriler dönemin en son çıkan konuyla ilgili Bakanlar Kurulu Kararına uygun özelliklere sahip ise arazi alım kredisini kullanabilir. Düşük faiz oranıyla uzun vadede tarım yapacak müşterilerine kolaylık sağlayan Ziraat Bankası tarımı desteklemektedir.

İşletme Edindirme Kredisi

Ziraat Bankası işletme sahibi olmak isteyen müşteriler için işletme edindirme kredisini işletme sahibi olmak isteyen müşterilerine kullandırmaktadır. Yeni işletme için bitkisel üretim, hayvansal üretim, su ürünleri yetiştiriciliği gibi alanlarda mevcut kurulu işletmenin satın alınabilmesi için Ziraat Bankası işletme edindirme kredisi ile müşterilerine kolaylık sağlamakta bu kredi kullanan müşteriler için de uygun ödeme koşulları ve düşük faiz oranıyla işletme sahibi olmalarını sağlamaktadır.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir