Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Taşıt kredisi, hayalini kurmuş olduğunuz 0 km ya da ikinci el aracı kolayca satın almanızı sağlayan bir kredi türüdür. Dilediğiniz miktarda ve 48 aya kadar vade seçeneği ile size sunulmakta olan taşıt kredileri, birbirinden farklı avantajlara sahiptir. Üstelik faiz oranları da oldukça cazip seviyede bulunmaktadır. Ziraat Bankası, hayal ettiğiniz araca sahip olmanız için en uygun faiz oranları ve uzun vade seçenekleri ile birçok taşıt kredisini size sunmaktadır. Ziraat taşıt kredisi faiz oranları ve krediye nasıl başvuru yapılacağı ile ilgileri detayları sizin için paylaşıyoruz.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Ziraat Bankası bünyesi altında birçok taşıt kredisi türü bulunmaktadır. Kaskolu taşıt kredisi, kaskosuz taşıt kredisi, 0 taşıt kredisi ve ikinci el taşıt kredisi bu kredisi seçenekleri arasında yer almaktadır. 48 aya kadar vade imkanının bulunduğu Ziraat Bankası taşıt kredisinde faiz oranları ise kaskolu taşıt kredisinde %1,27, kaskosuz taşıt kredisinde %1,29 olarak size sunulmaktadır.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Çekme Koşulları

Ziraat Bankası taşıt kredisi için gerekli belgeler bulunmaktadır. Bu belgeleri şu şekilde sıralamak mümkün olacaktır;

  • Nüfus cüzdanı, ehliyet ya da pasaport fotokopisi
  • Kredi başvuru formu
  • Gelir belgesi (çalışma durumuna göre değişmektedir)
  • Bankaca istenen diğer belgeler
  • Gerekli görüldüğü takdirde kefil
  • Serbest meslek çalışanları için bağlı bulundukları meslek kuruluşundan alınan üyelik belgesi

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Avantajları

Ziraat Bankası taşıt kredileri, diğer bankalar tarafından sunulan taşıt kredilerinden çok daha avantajlıdır. Bunun nedenlerinden biri uzun vadede ödeme imkanını size sunmalarıdır. Ayrıca vade süreniz ne olursa olsun, kredi için ödeyeceğiniz faiz miktarı artış göstermemekte, vade uzasa bile faiz oranı sabit kalmaktadır. Tüm bunların yanı sıra düşük faiz imkanı ile taşıt kredisinin size sunulması da en büyük avantajlar arasında yer almaktadır. Ziraat Bankası taşıt kredisi faiz oranı yalnızca %1,27 olarak size sunulmaktadır.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Nasıl Çekilir?

Ziraat Bankası kredi başvurusu için birçok alternatifiniz bulunmaktadır. Ziraat Bankası internet sitesi ya da internet şubesi, Ziraat mobil, Ziraat ATM ve Ziraat Çağrı Merkezi bunlardan sadece birkaçıdır. Ancak Ziraat Bankası taşıt kredisi başvurusu için size en yakın Ziraat Bankası şubesine gitmeniz yeterli olacaktır. Burada bireysel müşteri temsilcileri ile görüşme yapabilir, hayalini kurmuş olduğunuz araç için kısa süre içinde taşıt kredisi başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir