Ziraat Bankası Tüketici Avans Kredisi

Ziraat Bankası Tüketici Avans Kredisi

Günümüzde bireyler ihtiyaçlarını karşılamak için bankaların sunduğu birbirinden farklı kampanyalardan ve hizmet seçeneklerinden yararlanmaktadırlar. Özellikli olarak anında nakit krediye ya da nakit avansa ihtiyaç duyan bireylere özel finansman desteğini sağlayan T.C. Ziraat Bankası, tüketici nakit avans kredisi imkanını sunmaktadır. Yüzyıla aşkın köklü tarihi ile kamu sermayeli banka olan Ziraat bankası tüketici avans başvurusu yapmak isteyen Ziraat müşterilerinin herhangi bir Ziraat şubesine giderek ya da internetten kredi talebinde bulunmaları halinde finansman ihtiyaçlarını anında karşılar. Ziraat tüketici avans kredisi, kısa vadede geri ödenebilecek acil nakde ihtiyacı olan bireyler için oluşturulmuştur.

Ziraat Bankasında Mevduat Hesabı Olanlara

Ziraat Bankası tüketici avans kredisi kampanyasında faydalanılabilmeleri için bireylerin, T.C. Ziraat Bankası’nda vadesiz ya da vadeli bir mevduat hesaplarının bulunması gerekmektedir. Borsa, bono ya da yatırım hesabı olan müşterilerine sunduğu anında kredi sistemiyle bireyleri mağdur etmemek için avans seçeneği oluşturmaktadır. Devlet tahvili ya da hazine bonosu hesabı olanlar da tüketici avans kredisi avantajından yararlanabilmektedirler.

Hem Nakit Hem De Avans Değerlendirme

T.C. Ziraat Bankası’nın sunduğu tüketici nakit avans kredisi kampanyası ile birlikte Ziraat müşterilerinin bankada bulunan yatırım hesapları değerlenirken bununla beraber bankadan avans alabilmeleri imkanı tanınmaktadır. Bankadan Ziraat tüketici avans kredisi kullanmak isteyen bireyler için bir taşla iki kuş vurabilme fırsatı oluşturan kampanyayla banka müşteri sayısı arttırılma hedeflenmiştir.

Altı Aya Kadar Vade Fırsatı

T.C. Ziraat Bankası tarafından yapılan Ziraat tüketici nakit avans kredisi kampanyası ile beraber bireylere altı aya kadar vade opsiyonu da tanınmaktadır. Hem Ziraat müşterilerinin ihtiyaçlarını gidermelerine hem de vade opsiyonu ile beraber paralarını değerlendirmelerine ön ayak olan altı aya kadar vade opsiyonu ile beraber kişilere yüksek faizlerle kredi kullandırma durumu yaratılmaksızın kredi alabilme imkanı sağlanmaktadır.

Acil Nakit İhtiyacı Olanlara Özel Kredi

T.C. Ziraat Bankası kredi başvurusunda gerekli olan belgeler şunlardır:

  • Üzerinde T.C. kimlik numarası bulunan Nüfus cüzdanı, sürücü ehliyeti ya da pasaport fotokopisi.
  • Şubeye gelip müracaat formu doldurulmalıdır.
  • Krediyi kullanacak olan bireyin çalışma durumunu belirten gelir belgesi, maaş bordrosu
  • Serbest meslek çalışanlarının üyelik belgelerinin fotokopisi.
  • Arsa satın alınacaksa, arsaya ilişkin belgeler.
  • Duruma göre banka tarafından istenilebilecek diğer evraklar da göz önünde tutulmalıdır.

Acil nakde ihtiyaç duyan Ziraat Bankası müşterileri adına oluşturulan bu sistemle bireylerin hem mağduriyetleri ortadan kalkar hem de paraları değer kazanır.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir