Ziraat Bankası Tüketici Kredisi 2018

/ 10 Mayıs 2018 / 73 views / yorumsuz
Ziraat Bankası Tüketici Kredisi 2018
Her türlü ihtiyacınız için kullanabileceğiniz tüketici kredileri, ister şahsi harcamalarınızı isterseniz de genel harcamalarınızı karşılayabileceğiniz kredi türlerinden biridir. Ziraat Bankası Tüketici Kredisi de Ziraat Bankası tarafından özel olarak hazırlanmış olan bir kredi türüdür. Uygun ödeme koşulları ve düşük faiz imkânları ile size sunulmakta olan bu kredi hakkında merak ettiğiniz tüm detayları aktarıyoruz.

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi Faiz Oranları

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi, 100.000 TL’ye kadar tüketici kredisi çekebilmenizi sağlayan bir kredi türüdür. 48 ay vade imkânı ile size sunulmakta olan bu kredi, oldukça makul bir faiz oranına sahiptir. Ziraat Bankası Tüketici Kredisi faiz oranı, 100.000 TL’de 48 ay vade ile sadece %1,37 olarak belirlenmektedir. Kredi için başvuru yapacağınız miktar ve vade süresi azaldıkça da kredi faiz oranı %1,32’ye kadar gerileyebilmektedir.

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi Çekme Koşulları

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi için bu krediye sahip olmak isteyen herkes başvuru yapabilmektedir. Bu krediye sahip olabilmeniz için başvuru esnasından sizden istenen belgeler şunlardır:

  • Ziraat Bankası Tüketici Kredisi başvuru formu
  • Nüfus cüzdanı, pasaport ya da ehliyet fotokopisi
  • Çalışma durumuna göre gelir belgesi
  • Şube tarafından istenebilecek diğer belgeler

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi Cezbedici Avantajları

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi, birçok avantajı size sunan bir kredi türüdür. Kredinin en büyük avantajlarından biri faiz oranının düşük, vade süresinin ise uzun olmasıdır. Bunun yanı sıra krediye başvuru esnasında herhangi bir maddi teminat ya da kefil şartı aranmaması da oldukça cezp edici bir avantajdır. 1.000 TL’den 100.000 TL’ye kadar kredi çekme imkânını size sunmakta olan Ziraat Bankası Tüketici Kredisi, herkesin kolaylıkla başvuru yapabileceği bir kredi türü olması sebebi ile de tercih edebileceğiniz bir kredidir.

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi Nasıl Çekilir?

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi başvurusu yapabilmek için kullanabileceğiniz birden çok araç bulunmaktadır. Bunların başında şubeden başvuru yapma seçeneği gelmektedir. Bunun yanı sıra web sitesinden, Ziraat Mobil uygulamasından, internet şubesinden, Ziraat ATM’lerden ve Ziraat Bankası çağrı merkezinden başvurularınızı yapabilirsiniz.

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.