Ziraat Katılım ile Faizsiz Konut Kredisi

Faize, günaha bulaşmadan Konut Kredisi kullanıp ev sahibi olmak mümkün mü? Konut Kredisi kullanırken Faizsiz Bankacılık sistemi ile çalışan Katılım Bankaları’nı tercih ederseniz tabiki bu mümkün.. Yani Faizsiz Bankaları tercih ederek hem kredinin günah ve vebalinden kurtulmuş oluyorsunuz hem de Konut Kredisi kullanarak kira öder gibi kredi taksiti ödeyerek ev sahibi oluyorsunuz.

Şimdi Faizsiz faaliyet gösteren Katılım Bankaları arasında devler eli ile kurulan Ziraat Katılım Bankası da yerini aldı ve iddialı pozisyonu ile katılım bankacılığına da güç kattı. Ziraat Katılım Bankası ayda % 1,20 kar oranı ile 10 yıl vadeli Konut Finansmanı kullanma fırsatı sunuyor. Ziraat Katılım Bankası Konut Finansmanı ile satın alacağınız evin değerinin % 75 ine kadar kredi kullanabiliyor ve sabit taksit avantajı ile borcunuzu 10 yıla kadar taksitlendirebiliyorsunuz.

Ziraat Katılım Bankası Konut Finansmanı ile 120 ay taksitle 100.000 TL Kredi kullandığınızda aylık kredi ödemeleriniz 1576,80 TL olurken, 120 ay taksitle 75.000 TL Kredi kullandığınızda aylık taksitler 1182,60 TL, 120 ay vade ile 50.000 TL Konut Kredisi kullandığınızda ise aylık kredi ödemeleri 788,40 TL oluyor.

Ziraat Katılım Bankası Kredileri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için bankanın size en yakın şubesini ziyaret edebilir ya da mesajlarınızı site editörlerimize gönderebilirsiniz.

Gelen Aramalar: ziraat katılım konut kredisi hesaplama,ziraat katılım konut kredisi,ziraat katılım hesaplama,ziraat katılım kredi hesaplama,ziraat katılım bankası konut kredisi hesaplama,ziraat katılım kredi,ziraat katilim faizsiz ev kredisi,faizsiz ev kredisi ziraat bankası,katılım bankası ev kredisi hesaplama,ziraat katılım bankasından ev almakEtiketler: , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 18 Haziran 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın