Zirat Bankası Tarım Makinaları Kredileri

Ziraat Bankası Tarım Destekleme Kredileri kapsamında çiftçilere ve tarımsal işletmelere özel Tarım Makinaları Kredileri başlığı ile pek çok tarım ekipmanı için kredi kullanma imkanı sunuyor. Bu kapsamda tarım sektöründe faaliyet gösteren tüm kişi ya da kurumlar Değişken veya Sabit Faizli Tarımsal Mekanizasyon Kredileri imkanından yararlanabilecek ve çok uygun koşullarla kredi kullanabilecekler.

.

Ziraat Bankası Tarım Makinaları Kredileri kapsamında tüm tarım makinaları, tarımsal mekanizasyon araçları, döverbiçer (biçerdöver) ya da traktör için kredi kullanmak mümkün. Kredilerden yararlanmak için Ziraat Bankası ile anlaşma yapan firmalardan bu ürünlerin alınması gerekiyor ve Ziraat Bankası satın alınan makinaların fatura değerinin yüzde 75’ine kadar kredi kullanma fırsatı sunuyor. Tarım Makinaları Kredileri kapsamında kullanılacak kredilerin geri ödemesinde  3, 6 ya da 12 ayda bir ödeme seçenekleri de tercih edilebiliyor.

.

Ziraat Bankası‘nın Tarımsal Mekanizasyon Kredileri, Biçerdöver Kredileri ve Traktör Kredileri başlığı altında üç gruba ayırdığı Tarım Makinaları Kredileri hakkında daha detaylı bilgi almak için Ziraat Bankası şubelerini ziyaret edebilir ya da konu altına yorum yazarak site editörlerimizden bilgi alabilirsiniz.
Etiketler: , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 23 Nisan 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın